Fotografia čerstvej matky nesie silný odkaz.

Emily Marson z Veľkej Británie prostredníctvom príspevku na Instagrame apeluje na všetky matky, aby prijali svoje telo, ktoré sa pôrodom zmenilo, píše independent.co.uk.

V decembri sa Emily s manželom narodili dvojičky, obaja sú chlapci. Keďže sa sama musela naučiť milovať svoje telo, napísala k fotografii popôrodnej postavy úprimný odkaz venovaný všetkým matkám. „Som 4 mesiace po pôrode a až teraz som sa začala stotožňovať s tým, ako sa mi zmenilo moje telo tehotenstvom,“ hovorí žena, ktorá svoje deti porodila predčasne cisárskym rezom.

„Naše telá si odžijú toho veľa. Prejdú mnohými zmenami. Som na seba však pyšná, že som pod srdcom nosila také krásne deti. Tá jazva, ktorú budem mať po zvyšok jazyka, je malou obetou za život s mojou rodinou. Preto neriešte estetiku, pozerajte sa na svoje telo ako na symbol toho, čo ste dosiahli. Vaše jazvy vás nedefinujú. Nezabúdajte, že ste matkami, a to je neuveriteľné,“ napísala odkaz ženám, aby sa cítili krásne také, aké sú. „Nie sme perfektné, a je to v poriadku,“ dodala.

Pozri aj:   Hviezda Instagramu vyrazila všetkým dych svojím šatníkom: Má 65 m² a skrýva kúsok za 350-tisíc eur!