SAO PAULO – Tej to ale pristane! Modelka Candice Swanepoel (29) na istý čas vymenila prehliadkove móla a stránky magazínov za mamičkovské povinnosti. K synčekovi menom Anacã by mal čoskoro pribudnúť ďalší chlapček. Čakanie na pôrod si kráska kráti oddychom na pláži, kde ju nedávno zvečnili paparazzi.

Candice Swanepoel patrí k ženám, ktorých krivky by bola škoda skrývať. A veru, ani to nerobí. Človek občas nadobudne pocit, že väčšinu roka má na sebe oblečené len úsporné bikiny. Práve fotiek v miniatúrnych plavkách je plný jej instagramový profil.

Viac vyzlečenú než zahalenú ju pred pár dňami zvečnili aj paparazzi. Candice pobehovala po pláži v rozkošne pôsobiacich bodkovaných bikinách. Mnohých však viac ako plavky zaujalo jej guľaté bruško, ktoré prezrádza, že pôrod jej druhého dieťatka sa každým dňom blíži.

O modelke je známe, že preferuje prirodzený pôrod bez nejakých špeciálnych liekov. „Myslím si, že spoločnosť v ženách vyvoláva akýsi strach rodiť prirodzene. Ale ak sa na to pripravíte správnym spôsobom, je to možné uskutočniť,” poznamenala v nedávnom rozhovore Candice.

Plavovláska už má jedného synčeka, ktorý je podľa jej slov dobrý a rozkošný. „Všetci mi hovoria, že mám šťastie, že mám také dobré dieťa,” poznamenala kráska, ktorá si myslí, že jeho brat bude pravý opak.

Zdroj : Topky .sk

 

Pozri aj:   Nela Pocisková očarila fanúšikov prvou snímkou s dcérkou Liankou: Mamička s bábätkom v náruči!