Krásnej Kelly z Beverly Hills skrachovalo aj tretie manželstvo, pozrite, ako sa na nej podpísal rozchod.

Blond kráska Kelly z Beverly Hills sa za roky od nakrúcania seriálu poriadne zmenila, ale po rozchode s tretím manželom je z nej celkom iný človek.

Jennie Garth pred pár dňami oslávila už svoje 46. narodeniny, ale hoci jej skrachovalo aj tretie manželstvo hercom Davidom Abramsom, nezostala bez lásky. V dobrom aj v zlom pri nej vždy, aspoň v duchu, stojí jej bývalá seriálová kolegyňa Tori Spelling, ktorá si na ňu spomenula.

Ale najdôležitejšie v jej živote a aj jej najväčšia láska sú jej tri krásne a vydarené dcéry, ktoré má z manželstva s hercom Petrom Facinellim, známym najmä z upírskej ságy Twillight. Sú to jej tri vtáčatká, ktoré miluje nadovšetko.

O tom, že ani v treťom vzťahu to zrejme nebolo ideálne, svedčil aj fakt, že Jeniie počas neho výrazne pribrala a tak popri svojom o 9 rokov mladšom manželovi vyzerala všelijako, len nie atraktívne. No po rozchode na sebe zapracovala a určite aj vďaka podpore svojich dcér sa opäť dostala do formy a znova sa začína podobať na starú dobrú Kelly.

Pozri aj:   FOTO Cibulková si po úspechu na Wimbledone užíva: Zadoček vytŕča na luxusnej jachte!