Dvojnásobná radosť! Modelka Adriana Karembeu Sklenaříková (46) sa stane v júli prvýkrát mamou.

Zdá sa, že symbolický bocian si okolo známej blondínky doprial o jedno koliesko navyše. V druhom stave je totiž nielen manželka marockého podnikateľa Arama Ohaniana (62), ale aj jej mladšia sestra Natália (41). Tá svoje vytúžené bábätko dokonca privedie na svet o dva mesiace skôr ako Adriana. Tehuľky si dovtedy môžu vymieňať „predpôrodné“ rady a neskôr svoje poklady spolu kočíkovať!

Sesterské duo Sklenaříkových po dlhých rokoch zúfania, trpezlivosti a viery nosí pod svojimi srdciami dieťatká. Slovenky, ktoré vyrástli v Banskej Bystrici, sa tak stanú takmer odrazu hrdými mamami. „Áno, je to pravda. Aj Natália je tehotná,“ potvrdil radostné informácie Novému Času Adrianin manažér Miro Šimonič.

Natália, mladšia sestra známej topmodelky, podľa francúzskeho online magazínu Gala privedie na svet svoju ratolesť dva mesiace pred plánovaným pôrodom Sklenaříkovej. Ten by mal prebehnúť v júli, čiže bratranec alebo sesternica slávneho potomka by sa mal narodiť už o pár týždňov. „Pohlavie detí si obidve dámy strážia, preto vám nič neprezradím,“ pousmial sa Šimonič s tým, že Natália sa rozhodne bude mať o koho oprieť. „Áno, má partnera. Vydatá nie je,“ dodal manažér.

Úspešná právnička

Sklenaříkovej sestra zapustila svoje korene vo Francúzsku. Na rozdiel od Adriany, ktorá sa udomácnila v Maroku, nevykročila na predvádzacie móla, ale vyštudovala právo na Parížskej univerzite. V metropole krajiny galského kohúta aj žije. Tehuľka si svoje vedomosti doplnila štúdiom ekonómie v Číne a dnes sa naplno venuje advokátskej praxi. Styky má na Áziu i východnú Európu.

Na internete uvádza, že sa dohovorí šiestimi jazykmi. Práca zrejme nateraz pôjde bokom u nej, ale aj u Adriany. „Už dvakrát som neúspešne absolvovala umelé oplodnenie. Ešte stále dúfame, že sa nám podarí mať spoločné dieťatko. Povedali sme si, že sa možno nad nami ešte matka príroda zľutuje,“ vyjadrila sa v minulosti krásna Slovenka. Tá má teraz dvojnásobnú radosť, keďže sa v krátkom období stane mamou i tetou. Nový Čas včera kontaktoval rodičov sestier Sklenaříkových, ale tí na naše otázky nereagovali.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   FOTO Wau, ona má po štyridsiatke?! Beckerova bývalka sa odviazala: Ukázala to, čo mal Boris v posteli!