Začala si so ženáčom? Moderátorka Adriana Kmotríková (47) sa po rokoch strávených bez partnera zamilovala do Jozefa (36), ktorý je od nej o 11 rokov mladší.

Hviezda televízie JOJ sa s ním údajne stretáva už od vlaňajšieho leta. Lenže vtedy bol Jozef ešte ženatý! Podľa informácií Nového Času sa mal nezamestnaný stavbár zo Záhoria rozviesť s manželkou až začiatkom tohto roka, čo nasvedčuje tomu, že vzťah s Kmotríkovou mohol tento proces urýchliť, alebo dokonca byť jeho príčinou!

Moderátorka Kmotríková, zdá sa, našla partnerské šťastie po boku nového chlapa, ktorého identitu odhalil denník Nový Čas. „Je to Jozef z Malaciek, s ktorým sa zoznámila ešte vlani. Je rozvedený a momentálne nezamestnaný,“ vyklebetil zdroj z okolia páru. Ten tvrdí, že love story populárnej jojkárky a remeselníka na voľnej nohe vzplanula minulý rok v lete. Odvtedy sa spolu stretávajú v jej dome vo vychytenej bratislavskej štvrti alebo v jeho prenajatom byte v Malackách. Práve tam jojkárku Nový Čas nedávno prichytil, keď strávila noc u svojho o 11 rokov mladšieho milenca.

Ich vzájomná náklonnosť tak evidentne prerástla do stretávania sa a trávenia spoločných nocí. Avšak vyzerá to tak, že celé sa to začalo diať v období, keď Jozef ešte patril inej žene. Svojej zákonitej manželke! Ako sa Novému Času podarilo zistiť, Jozef žil v domácnosti so svojou ženou a dvoma synmi, ktorých však opustil. „Jožo sa rozviedol začiatkom tohto roka. S Adrianou sa však stýkali už niekoľko mesiacov predtým. Otázne je, akú úlohu zohrala v jeho rozvode,“ uviedol náš zdroj. Isté je, že pomer s Kmotríkovou musel byť od začiatku intenzívny, keďže sa stavbár zo Záhoria po prevalení vzťahu odsťahoval od svojej rodiny.

Neistá partia

Na prvý pohľad je zrejmé, že Kmotríkovej nový objav nie je žiadny superboháč. Podľa zistení Nového Času mal byť dokonca evidovaný na úrade práce, odkiaľ poberal podporu v nezamestnanosti. Podľa ľudí z jeho okolia má momentálne žiť len z príležitostných fušiek, ktoré mu dohadzujú známi. Na úrade už totiž o ňom nemajú ani potuchy. Vyzerá to tak, že je to odvtedy, ako ho osud spojil so známou moderátorkou. „Jožo tu býva v podnájme. Keď ho žena vyhodila, prišiel bývať sem,“ prezradil náš zdroj ďalšie detaily o milencovi mediálne známej dámy. „V tomto byte sa často stretáva s tou moderátorkou. Ona tu prespáva s ním a niekedy chodí aj sama, má kľúče,“ prezradil obyvateľ bytovky. Dôkazom sú aj fotky Nového Času, ktorý tam dvojicu prichytil po spoločne strávenej noci. Nový Čas včera kontaktoval Kmotríkovú aj jej Jozefa, ale na naše otázky do uzávierky nereagovali.

Zdroj : Čas .sk

Pozri aj:   Obrovská radosť v kráľovskej rodine: Na ceste je ďalšie dieťa!