Slovenskej speváčke sa v týchto dňoch podaril veľmi pekný úspech. Na internete dosiahla jeden dôležitý míľnik, ktorý jej bude navyše pripomínať aj vzácna cena. Kristína sa s týmto úspechom hneď podelila aj so svojimi fanúšikmi, bez ktorých by to nedokázala.

Spoločnosť YouTube oceňuje všetkých užívateľov tejto siete, ktorí dosiahnú určitý počet odberateľov. Kristíne sa nedávno podarilo prekročiť hranicu stotisíc fanúšikov, vďaka čomu získala špeciálnu gratuláciu k tomuto úspechu a navyše dostala plaketu, ktorú si môže doma vystaviť a tešiť sa tak z tejto výraznej méty vo svojej kariére.

„Úžasná novinka! Môj KristinaMusicChannel získal YouTube Button za to, že už prekročil hranicu 100 000 odberateľov. Ďakujem za tento motivujúci dar, ktorý si veľmi vážim a veľká vďaka YouTube, že si aj prostredníctvom teba už niekoľko rokov tvorím vlastnú hudobnú cestu,“ takto speváčka oznámila šťastnú správu svojim priaznivcom.

Kristína využíva svoj YouTube kanál nielen na zdieľanie videoklipov k novým piesňam, ale často im práve prostredníctvom tohto webu ponúka pohľad do zákulisia.

Jej fanúšikovia si môžu pozrieť krátke videá z koncertov, zábery z natáčania klipov, rozhovory a minidokumenty o tom, ako tvorí hudbu a nahráva svoje skladby.

Posledný oficiálny videoklip zverejnila na konci minulého roka. Pieseň Sympatie bola zároveň soundtrackom k vianočnému filmu Tri želania. Kristína svojou novinkou oslovila ďalších priaznivcov a dokopy toto video videlo vyše 400 000 ľudí.

Vzácne ocenenie prináša priestor aj na malú rekapituláciu jej kariéry. Najúspešnejším youtubovským videoklipom tejto speváčky sa stala pieseň Ta ne, ktorá dosiahla fantastický úspech v podobe tridsiatich miliónov zhliadnutí.

Druhým najsledovanejším videom je v súčasnosti singel Navždy a tretí klip prezentuje pieseň Na bieleho koňa. Prvé z nich má vyše deväť miliónov prezretí, druhé takmer o milión menej.

Kristína sa nedávno pochválila aj milou selfie s Igorom Timkom, ktorú urobili pred konzervatóriom, kde obaja študovali. Nová cena ju povzbudila k ešte intenzívnejšej práci na svojej kariére. Okrem skúšania vystupuje vo viacerých televíznych programoch a od mája sa tiež môžeme tešiť na niekoľko koncertov.

Pozri aj:   Slovenské partičky: Čo bonzli na Cibulkovú jej najlepší priatelia? Budete prekvapení!