CANNES – Objavil ju Elton John a tvrdí, že randila s Brooklynom Beckhamom… Napriek tomu meno Tallie Storm celosvetovo známe ešte nie je. Zato jej bradavku zrejme budú čoskoro poznať všetci. 19-ročná hviezdička sa totiž odhalila počas obeda v Cannes, kde sa koná filmový festival.

Tallia sa už ako 13-ročná objavila na speváckej scéne po boku Eltona Johna. Práve cez neho sa zoznámila s rodinou Beckhamovcov a v 15-ich začala údajne randiť s Eltonovým krstným synom Brooklynom. Ten to však neskôr popieral.

Nedávno sa zas blondínka objavila v šou Celebrity idú na rande (Celebs go dating) a vo februári tohto roka na seba prezradila, že je panna. Bozkávala sa údajne len s dvomi chlapcami. V šou sa jej jeden muž aj zapáčil, ale ako vyšlo najavo, bol už zadaný.

A tak Tallia evidentne aj tieto dni trávi na filmovom festivale v Cannes bez mužskej spoločnosti. Svedčí o tom aj obed, ktorý si dopriala na terase jednej z reštaurácií len v sprievode kamarátky. Bohužiaľ, ani tá si evidentne hneď nevšimla, že Storm všetkým okoloidúcim hodnú chvíľu dopriavala pohľad na svoju obnaženú bradavku. Toto odhalenie však neuniklo všadeprítomným paparazzom…

Zdroj : Topky.sk

Pozri aj:   Exkluzívne FOTO! Pristihnutí na tajnom rande v Budapešti: Rytmus, čo tá ruka na Jasmininom zadku?