Hoci je speváčka Dara Rolins slávna a úspešná, nikdy nezabúda na svojich verných fanúšikov. A o tom, že má aj veľké srdce, a okolitý svet ju nenecháva ľahostajnou už neraz presvedčila svojimi činmi a gestami. 

Nie je tomu inak ani teraz. Speváčka na svojom instagramovom profile zverejnila dojímavý status, v ktorom ľudí vyzýva, aby v rámci daňového priznania darovali svoje 2% sedemročnej Paulínke.

Táto malá bojovníčka už tesne po pôrode zakrvácala do mozgu a bohužiaľ jej ostali trvalé následky. Denne sa musí popasovať s ťažkými diagnózami ako spastická diparéza, skolióza, inkontinencia, čiastočná slepota a epileptické záchvaty. Napriek nepriazni osudu jej milujúci rodičia veria, že stav ich dcérky sa časom zlepší. Veľmi jej pomáhajú rehabilitácie, no tie sú finančne náročne a rodinné prostriedky na ne nepostačujú. A práve tu sa naskytuje možnosť pomôcť tejto ťažko skúšanej rodine.

,,Moji milí, slovenskí bratia a sestry! Mám na vás veľkú prosbu. V rámci odovzdávania dani je na Slovensku jedna “vychytávka” možnosť vyplniť a venovať 2% z vašich daní priamo v daňovom priznaní tzv. “neziskovke”. Vaša peňaženka to nepocíti a vy pomôžete niekomu, kto vašu pomoc extrémne ocení,” uvádza Dara vo svojom poste.

Viac o Pavlínkinom životnom príbehu a potrebné informácie nájdete TU!

Ako uvádza Dara, nikoho to nič nestojí a niekedy táto maličkosť dokáže priam zázraky. A ten dobrý pocit, že ste niekomu naozaj pomohli je k nezaplateniu!

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Tak takto ste Táňu Pauhofovú v živote nevideli: Strapatá, zničená a polonahá v posteli po poriadnom chľastaní!