BRATISLAVA – Toto nikto nečakal! Hoci v seriáli im dlhú lásku nedopriali, v súkromnom živote tvoria pár už dva a pol roka. S prekvapivým priznaním prišiel vo včerajšom Teleráne herec Roman Poláčik, ktorého vyjadrenie zaskočilo azda každého fanúšika markizáckych Oteckov. Kto si získal jeho srdce?

V markizáckom seriáli Oteckovia sa momentálne odohráva milostný trojuholník Emy (Janky Kovalčíkovej) a jej dvoch nápadníkov Alexa (Braňa Deáka) a Ondra (Romana Poláčika). No kým v seriáli má kráska bližšie k fešnému šéfovi, v súkromí má oči len pre toho druhého.

S takýmto nečakaným priznaním vyrukoval včera v živom vysielaní Telerána herec Roman Poláčik, ktorý všetkých prítomných zaskočil tým, že s brunetkou sa majú radi už dva a pol roka. My s Jankou chodíme, tvoríme pár,“ povedal pred kamerami sympaťák z Oteckov.

Moderátori tak okamžite začali vyzvedať, ako sa mu hrá s vlastnou partnerkou a či mu nevadí, že ho takpovediac „seriálovo podvádza“. „My sa tým živíme. Obidvaja to robíme, každý večer stojíme na javisku vždy v iných vzťahoch,“ vyjadril sa Poláčik, ktorý zároveň dodal, že keďže sú obaja z rovnakého fachu, tak si v takýchto úlohách zachovávajú profesionalitu a istú mieru tolerancie. Nuž, vyzerá to tak, že tento doposiaľ utajovaný párik nášho šoubiznisu sa naozaj našiel!

 

Pozri aj:   Darček, ktorý by si chcel otvoriť každý muž:Dara Rolins nafotila vianočnú kampaň,vyzerá božsky!