Prvý finálový večer speváckej súťaže Superstar spoznal dvoch ľudí, ktorí si už v ďalších kolách nezaspievajú. Divákov však okrem toho naštvalo aj niečo oveľa horšie: Kedy Markíza prestane s TÝMTO?

Po prvom finálovom večeri prišlo na rad vyraďovanie, v ktorom si svoje meno vypočuli Richard Chovan a Dominik Gerda a do ďalších kôl tak postúpilo už len osem súťažiacich, z toho päť dievčat. Hoci sa na adresu vyradenia Richarda zniesla spŕška kritiky a pre mnohých divákov bol práve tento mladík favoritom, čosi ich pobúrilo ešte viac.

Reč je o odvážnych vystúpeniach dievčat, ktoré sú podľa Slovákov príliš nevkusne oblečené a pôsobia na pódiu nemiestne vyzývavo. Sukne a vršky, ktoré viac odhaľujú ako zahaľujú potom podľa fanúšikov upútajú viac pozornosti ako samotný spev a tým pádom sa súťaž točí viac okolo vzhľadu a priazne opačného pohlavia.

Mám pocit, že dĺžka sukne vám nič nehovorí. V podstate asi majú byť holé. Obtierať sa telo o telo s tanečníkmi. Príde mi to se*istické, odporné.” (zuzana)

A na toto sa pozerajú deti …. Aspoň nastavte sledovanosť od 15 rokov, keď tí ľudia sú viac nahí ako oblečení…a tie pohyby pripomínajú niečo iné, no tanec to nie je.” (slavka)

Nepáči sa mi postoj, ktorý zaujala produkcia, že vykreslia mladé slečny ako polonahé se*ice. Nepríde mi to vhodné v takej súťaži.” (zuzka)

Tak neviem, či ide v tejto súťaži o spev, alebo o natriasanie zadkov či umelú roztomilosť,
tie ich kostýmy z nich nerobia dôstojných spevákov ale lacné štetky a veľmi zlých imitátorov, ale sledovanosť je asi dôležitejšia, že…” (petra)

Pozri aj:   Fešáci s modrou krvou: Toto sú najkrajší princovia planéty