Dvojnásobná matka odhalila svoju poriadne pikantnú minulosť. Mala aféry s 80-timi ženatými mužmi, to však nie je všetko!

Britka Louise Van Der Velde (43) má netradičné povolanie. Vdova po lekárovi pracuje ako sexuálna terapeutka a má za sebou poriadne šteklivú minulosť. Teraz sa rozhodla prehovoriť o jej početných aférach.

Prežívať môj sexuálny život na maximum je mojím životným poslaním,“ povedala bez okolkov pre britský denník Daily Mail. Louise však nebola intímnym dobrodružstvám vždy taká otvorená. Všetko sa zmenilo v roku 2004, keď prišla o svojho manžela Stephena. Po jeho smrti sa začala stretávať s mnohými milencami. Podľa jej slov ich bolo dokopy približne 80 a všetci boli ženatí. Louise tvrdí, že muži najčastejšie podvádzajú svoje ženy po sviatku Svätého Valentína. Prečo však zahýbajú?

Louise tvrdí, že množstvo jej milencov vyhľadalo jej spoločnosť, pretože ich ženy vedia o nevere, no zatvárajú pred ňou oči, pretože už si odvykli od sexu. Podvádzaným ženám posiela drsný odkaz. 

Väčšinou je to chyba manželiek, keď ich muži podvádzajú. Strácajú záujem o sex a vyhýbajú sa im v spálni,“ tvrdí Louise s tým, že ženy sa sústredia na svoje deti a domácnosť a nevenujú sa dostatočne svojmu manželstvu.

Pozri aj:   Ľudia vo veľkom pomáhajú Lackovi zo SuperStar: TAKÚTO sumu sa zatiaľ podarilo vyzbierať!