Väčšina z nás sa pri predstave o zdravom životnom štýle začne vyhovárať na nedostatok času či prílišné pracovné nasadenie. Táto žena je však dôkazom toho, že sa to dá za akýchkoľvek okolností.

Amelia Tank má len 26 rokov, no pracuje v pobočke veľkej britskej banky. Popri tom absolvuje dvakrát denne tvrdý tréning, ktorý ju čaká každé ráno. Tvrdá práca sa jej však oplatila a za posledný mesiac vyhrala už dve súťaže. ,,Trénovala som šesťkrát do týždňa,“ vysvetľuje Amelia pre Fox News.

Zmätení kolegovia sa zaujímali, prečo stále jedáva vajíčka natvrdo, ale čoskoro to začali brať ako jej rutinu. Teraz si však po víťazstve konečne začala užívať. Je víťazkou kategórií Bikini Tall a Miss Model v šampionáte Miami Pro World Championships a taktiež kategórie Bikini Babe Tall v súťaži Pure Elite.

Amelia sa otočila chrbtom párty životu a vyhýba sa aj každoročným rodinným stretnutiam, pretože by musela prerušiť svoju striktnú diétu. ,,Môj sociálny život je veľmi chabý, pretože väčšinou chodievam spať o pol deviatej večer, aby som nechala svoje svaly rásť a mala dosť síl vstať skôr, ešte pred odchodom do práce,“ vysvetľuje.

Dodáva však, že je veľmi ťažké nechodiť vonku s priateľmi. ,,Každý rok moja rodina usporiada veľkonočnú párty a prvá súťaž bola dva týždne predtým. No vedela som, že by som bola obklopená jedlom a proseccom… Jednoducho by tam bolo všetko, čo by som chcela jesť, keby som nesúťažila.“

Amelia Tank pracuje a žije v Londýne, váži 55 kíl a konzumuje 1900 kalórií počas dňa v šiestich jedlách. Jej diéta sa skladá z kuracích pŕs, steakov, sladkých zemiakov, hnedej ryže, ovocia, orechov a proteínových nápojov. Taktiež chce inšpirovať ostatných, aby trávili viac času v posilňovni pre svoj lepší život. ,,Keď som počas dňa zaneprázdnená a mám veľa stretnutí a zasadaní, je pre mňa cvičenie naozaj relax. Užívam si prípravu jedla a rutinu, pretože sa viem vďaka tomu sústrediť a mám pocit, že mám je všetko skutočne zorganizované.“