BRATISLAVA – Konečne sa pochválil! Onedlho to budú už dva mesiace, odkedy Peter Cmorik (38) a jeho partnerka Daniela Lovlin (29) prežili ten najkrajší deň vo svojom živote. Brunetka na svet priviedla dvojičky Štefana a Petra, ktorí však spočiatku rodičov trochu „potrápili“. Narodili sa totiž predčasne. Hoci mala Danka stanovený termín pôrodu na koniec apríla, bábätká sa na svet vypýtali o niekoľko týždňov skôr – 17. marca.

Bábätká teda napokon museli zostať hospitalizované pod dohľadom lekárov v nemocnici na Antolskej. Domov si ich tak Peter s Danielou mohli vziať až viac ako štyri týždne po pôrode – 23. apríla. „Šlo to rýchlo, ale máme strašnú radosť, že sa to konečne podarilo. Ani sme s tým včera nepočítali, že nás pustia,“ povedal nám Cmorik deň po tom, ako si Danku i dvojičky vyzdvihol.

Statoční chlapci si tak konečne užívajú pohodlie domova a milujúcim rodičom robia obrovskú radosť. „Papajú krásne a všetko je v poriadku s nimi. Už sú pripravení na normálny život s rodinou,“ prezradil prednedávnom šťastný otecko pre jojkársky Top Star. Najnovšie konečne zverejnil aj fotografiu s rodinkou, na ktorú fanúšikovia netrpezlivo čakali.

Na Instagrame sa pochválil fotografiou, na ktorej s ním spokojne pózuje i Danka a obaja v náručí držia svojich maličkých synčekov. „Rodina,“napísal k záberu jedno jediné slovo, ktoré však hovorí za všetko. Zdá sa teda, že Števko aj Peťko sú v najlepšom poriadku a výborne vyzerá aj čerstvá mamička. Pod snímku krásnej rodinky pribúdajú nadšené komentáre od fanúšikov a dvojici zagratulovalo aj niekoľko známych osobností ako Zuzana Šebová, Dominika Richterová či Kristína Farkašová.

Topky.sk

Pozri aj:   Vulgarizmus v priamom prenose: Toto si Mareš mohol odpustiť!