Londýnska pôrodnica sa vo veľkom pripravuje na príchod tretieho kráľovského potomka a polícia už v pondelok začala so stavbou zátarás. Podľa informácií by sa mala vojvodkyňa Kate stať trojnásobnou mamičkou okolo 23. apríla. 

Kate sa s princom Williamom zúčastnila poslednej oficiálnej akcie ešte koncom marca. Od tohto času je už na materskej dovolenke. Samotný pôrod bude napokon prebiehať v jednej z londýnskych nemocníc – St. Mary’s. Zákaz parkovania pred súkromným krídlom, kde bude vojvodkyňa rodiť platí od 9. do 30 apríla.

Dlhšiu dobu však prebiehajú špekulácie o pohlaví v poradí tretieho kráľovského potomka. Informácie hovoria o tom, že rodičia si tentokrát pohlavie prezradiť nenechali a počkať s ním mienia až do pôrodu.

Princ William sa však zúčastnil s priateľmi futbalového zápasu klubu Aston Villa a je možné, že sa preriekol o pohlaví tretieho dieťatka. “Budem tlačiť na to, aby dieťa dostalo meno Jack,” píše dailymail.co.uk. Povedal tak na margo futbalistu Jacka Grealisha, ktorý strelil fantastický gól proti Cardiff City “Alebo Jackie,” dodal aj dievčenskú verziu mena.

Podľa britských stávkových kancelárií, či odborníkov na kráľovskú rodinu pomenujú trojnásobní rodičia dievčatko menom Alice, Mary alebo Victoria. V prípade syna by si mali vybrať z mien Artur alebo Henry.

Zdroj : Hitky .sk

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Knechtovej odvážny záber z dovolenky: Žiadny mejkap a... fuu, to fakt je hore bez?