Nie a nie sa jej zbaviť! Poslankyňa a exmoderátorka Martina Šimkovičová (46) sa od minulého roka snaží predať luxusnú vilu v Rakúsku.

Nový Čas zistil, že po problémoch v manželstve s Igorom Šimkovičom má patálie aj s domom v prihraničnej oblasti. Ten totiž pôvodne chcela predávať za 865 000 €, ale realitka musela ísť s cenou rapídne dole.

V malebnej rakúskej obci Prellenkirchen sa rodinka usadila len pred štyrmi rokmi. Po tom, čo sa v spočiatku idylickom manželstve objavili trhliny a manžel mal podať žiadosť o rozvod, sa však rozhodli rozľahlej vily zaťaženej hypotékou zbaviť. Dvojpodlažný dom s bazénom a záhradou ponúkajú najmä náročným klientom už od októbra minulého roka. Nehnuteľnosť propagujú tým, že sú v nej využité výlučne prírodné materiály, na terase majú vírivku a dokonca je zavedená predpríprava na saunový svet. Ani všetky superlatívy manželom nepomohli v tom, aby sa útulného domu urýchlene zbavili. Pôvodná cena 865 000 € totiž bola podľa našich informácií pre viacerých záujemcov absolútne neprijateľná. Postupne tak museli zľavovať a istú chvíľu dokonca v inzeráte svietila „akciová cena“ 790 000 €. Zľava z novostavby nezabrala a vlastníci tak boli nútení ísť ešte nižšie. V súčasnosti sa dá Šimkovičovej vila kúpiť len za 700 000 €. „Pod túto cenu by už majitelia veľmi neradi išli, keďže pôvodne rátali s tým, že na predaji zarobia viac. Pôvodná investícia bola totiž dosť vysoká,“ povedal zdroj Nového Času.

Analytik portálu Nehnuteľnosti.sk Martin Lazík už pri prvej sume hovoril, že samotná poloha nie je natoľko atraktívna, aby bola cena taká vysoká. „V porovnaní s bežnými rodinnými domami na úrovni 250- až 300-tisíc eur je to veľký cenový rozdiel,“ povedal Lazík. Šimkovičová svoje bývanie vysvetľovať nechcela.

 

Vila v Prellenkirchene

Pôvodná predajná cena: 865 000 €

Nová cena: 700 000 €

Lokalita:  Rakúsko, 20 km od Bratislavy

Rozloha domu:  350 m² (2 poschodia)-3 kúpeľne, 6 miestností, predpríprava na saunový svet

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   FOTO Sexi slovenská cyklistka sa odviazala: Svoje nahé megaprsia ukázala celému svetu!