Herec Sväťo Malachovský (45) sa minulú sobotu krátko pred obedom objavil v bratislavskom krematóriu.

Moderátorka Iveta Malachovská (52), ktorá má za manžela Sväťovho brata Martina (50), v slzách odprevadila do neba svoju milovanú mamu Martu († 73). Jej odchod najbližších veľmi zarmútil a najťažšie to niesla práve moderátorka relácie Dámsky klub. Spolupatričnosť trúchliacej rodine tak prišiel prejaviť aj Sväťo. Prečo ho však nesprevádzala jeho partnerka Petra Molnárová (31), s ktorou tvorí oficiálne pár?

Malachovská sa v sobotu o 11:30 hod. v krematóriu naposledy lúčila s mamou Martou († 73), ktorá podľahla vážnej chorobe pľúc. Manžel Ivetinej sestry Táne predniesol príhovor. „Vyzeralo to tak, že si boj s pľúcami na čas vyhrala, ale osud to zariadil inak. Naše srdcia sú zlomené.“ Pani Marta mala dokonca absolvovať liečenie v kúpeľoch. Iveta len ťažko hľadala slová. „Mama bola vzácna žena, so šarmom, dobre naladená, vychovávala ma so sestrou sama od jej 24. rokov, pracovala vo dvoch robotách, naučila nás, ako slušne žiť. Dala nám najviac lásky na svete,“ priznala Novému Času.

Medzi poslednými

Sväťo dorazil na rozlúčku v poslednej chvíli. V sieni zostal stáť opodiaľ. Po obrade rodine zakondoloval a bolo vidieť, že majú s bratom a s celou rodinou vrúcny vzťah. Po jeho boku chýbala jeho partnerka Petra Molnárová. Nový Čas herca oslovil, ten sa však do uzávierky nevyjadril. Molnárová mu vlani porodila synčeka a práve to by mohol byť dôvod, prečo na pohreb neprišla.

Zdroj : Čas .sk

Pozri aj:   FOTO Wau, ona má po štyridsiatke?! Beckerova bývalka sa odviazala: Ukázala to, čo mal Boris v posteli!