BRATISLAVA – Martin Mňahončák (40) sa najnovšie predvedie ako poriadny sviniar. Herec totiž hviezdi v novom jojkárskom seriáli Hotel, ktorý sa na televízne obrazovky dostane už dnes večer. A hneď v úvodnej časti si užije intímne chvíle s kolegyňou Natáliou Germániovou (25). Má to však háčik – takmer ho pri tom načape jeho nastávajúca!

Už dnes večer sa na televízne obrazovky dostane nový jojkársky seriál Hotel. V ňom si jednu z úloh zahrá aj obľúbený slovenský herec Martin Mňahončák. No nie veľmi lichotivú postavu – stvárni totiž sobášneho podvodníka. A v plnej paráde sa predvedie hneď v úvodnej časti.

Svoju nastávajúcu, Dorotu, ktorú stvárňuje herečka Zuzana Konečná, totiž v deň svadby podvedie s milenkou – Natáliou Germániovou. Navyše, nevesta dvojicu pri milostnom akte takmer načape. Pikantné zábery, ktoré sa objavia v premiérovej časti, však potešia najmä mužské oko

Sexi herečka, s ktorou bude mať ženích pletky, sa totiž na obrazovkách objaví len v sexi spodnej bielizni. Naplno tak predvedie nielen ukážkovú postavu, ale aj nadupaný dekolt. Veď pozrite sami!

Zdroj : Topky .sk

Pozri aj:   Exmanžel Kalisovej na FOTKE, pri ktorej budete chcieť kričať: Úplne nahý roztiahol nohy a... Ty vo*e!