Kerry Saucedo (34) z Kalifornie nikdy nepoznala svojho otca. Celý život sa ho pokúšala nájsť a nakoniec sa jej to podarilo.

Tehotenstvo jej matky bola „náhoda“, letmý flirt, no o mužovi, s ktorým splodila dieťa, nič nevedela. Kým sa dozvedela, že je tehotná, už s ním v kontakte nebola a nemala o ňom žiadne informácie, píše Inside Edition.

„Vyrastala som bez otca a malo to na mňa veľký vplyv. Vždy som sa ho snažila nájsť, no pred pár rokmi boli možnosti veľmi obmedzené. Vedela som len jeho stredné meno,“ hovorí žena. Dala si spraviť DNA testy, vďaka ktorým sa skontaktovala s príbuznými jej biologického otca a vďaka nim sa potom spojila aj s otcom. „Zavolala som mu. Ospravedlňoval sa mi, že tam pre mňa nebol, no nevedel o mne.“

Dvojica sa krátko na to stretla. Kerry vraví, že to bolo ako pohľad do zrkadla. „Mám súrodencov, môj otec sa krátko po flirte s mojou matkou oženil.“ Najkrajšie však na tom je, že sa jej otec okamžite zhostil všetkého zameškaného. Kerry si chcela zmeniť priezvisko na otcovo a najjednoduchšou cestou bola adopcia. Áno, otec si svoju stratenú dcéru po 34 rokoch adoptoval a Kerry sa k nemu aj so svojimi dvoma dcérkami plánuje presťahovať.

Pozri aj:   Slováci prišli v zahraničí o stovky eur: Chystáte sa na dovolenku? V TOMTO buďte opatrní!