Herec Dušan Cinkota si ešte stále odpykáva osemročný trest vo väzení kvôli drogám. V súčasnosti má napriek niekoľkoročnému odlúčeniu od svojej manželky veľký dôvod na radosť. Onedlho sa stane otcom!

Dušan Cinkota je známy slovenský herec a svoj hlas prepožičal rôznym zahraničným celebritám, no najmä seriálovému Chandlerovi z kultových Priateľov. Kvôli drogám si však narobil mimoriadne nepríjemnosti, keď ho v roku 2012 odsúdili na osem rokov nepodmienečne.

Odvtedy vystriedal rôzne väznice a momentálne sa nachádza vo väzení v Opatovciach, kde funguje minimálny stupeň stráženia. Dobré správanie sa mu za tie roky vyplatilo aj kvôli tomu, že môže chodiť domov na priepustky a dokonca so svojou manželkou Zuzanou momentálne čakajú bábätko. Pre Nový čas to potvrdil aj ich dobrý kamarát.

Vraj dokonca chodili na kliniku asistovanej reprodukcie, kde si Cinkota nechal odobrať spermie, no napokon to ani nebolo treba a dvojica, ktorá sa spolu stretáva tak často, ako je to možné, sa sama postarala o svoje prvé dieťatko.

Aj keď sa zdá, že v rámci možností to už lepšie pre odsúdeného herca byť nemôže, opak je pravdou. Dušan totiž bude mať možnosť toto leto 2018 podať žiadosť o podmienečné prepustenie a tým pádom má šancu byť aj pri narodení svojho potomka.

Pozri aj:   Ryšavka Švidraňová zverejnila FOTO svojho synčeka s úprimným odkazom: Bol to najťažší týždeň mojho života!