Princeznú Dianu († 36) často vykresľovali ako naivnú mladú ženu. Faktorom pochybností o jej osobnosti ostávalo, že sa do kráľovskej rodiny vydala ako 20-ročná!

Podľa odborníčky na kráľovskú rodinu Jennie Bond šlo v skutočnosti o veľmi inteligentnú ženu, ktorú mnohí podceňovali. Britskému magazínu Bazaar prezradila, že keď princeznú Dianu prvýkrát stretla, bola prekvapená. „Bola priamejšia, múdrejšia a silnejšia, než som očakávala. Bola tiež zábavná a oveľa inteligentnejšia, ako dávala najavo. Dokázala sa triasť od smiechu, zaklonila hlavu dozadu a začala sa smiať a chichotať. Diana bola múdrejšia, ako si ľudia mysleli,“ opisuje milovanú princeznú.

Obdobie 90. rokov bolo ťažšie pre princa Charlesa. „Princ Charles mal v tých rokoch, keď som ho poznala, problémy. Som rada, že neskôr našiel pokoj v spoločnom živote s láskou svojho života. Má zmysel pre humor, ktorý mám rada. Vždy sme sa spolu nasmiali,“ pokračuje Jennie. Jeho zmysel pre humor podľa odborníčky pochádza od samotnej kráľovnej. Čo sa týka princov Williama a Harryho, cíti ľútosť. Súcití s osudom, ktorý ich čaká, s obmedzeniami a súženiami, ktorým obetujú svoje životy. Odmalička nemali slobodu ani vo výbere, čo chcú v živote robiť.

Napriek tomu sa princ Harry dočkal šťastného konca a srší nadšením z blížiacej sa svadby s Meghan Markle. Ich spojenie je podľa Jennie veľkým krokom aj pre celú kráľovskú rodinu. „Vzťah Harryho a Meghan je príkladom toho, ako sa zmenila monarchia. Prijali ju s otvorenou náručou, vykonáva kráľovské povinnosti skôr, než sa vydala. Myslím si, že jej to všetko vyhovuje a zdá sa byť, napriek tomu, že som ju nestretla, úplne očarujúca a veľmi moderná, čo je vynikajúce,“ uzatvára rozprávanie odborníčka na kráľovskú rodinu.

 zdroj : cas.sk
Pozri aj:   Povieme vám prečo je prospešné spať so psom