V speváckej súťaži Superstar doteraz najviac zaujal Lacko Angyal, ktorý sa aj napriek ťažkému osudu usmieva od ucha k uchu. No zdá sa, že aj vždy dobre naladený spevák prechádza krízou. Svojimi slovami na sociálnej sieti poriadne vystrašil fanúšikov.

Lacko spoločne s mamou, ktorá má zdravotné problémy žijú v skromných podmienkach. Nikto nečakal, že účasť iba 17-ročného mladíka na kastingu v Superstar im zmení život. Od nadácie Markíza totiž mama so synom dostali finančný dar v hodnote viac ako 50-tisíc eur a následne mu daroval Leoš Mareš takmer 4-tisíc, ktoré mali byť chápané ako prvý honorár budúceho profesionálneho speváka.

O to viac Angyal šokoval svojich fanúšikov, keď sa so svojimi pocitmi podelil na sociálnu sieti.  „Aby som neskončil ako Avicii (†28) alebo Martinka z Turca (†34). Cítim sa psychicky na pi*u,“ napísal. Aj keď príspevok o pár hodín vymazal, ľudia začali reagovať a mať o neho oprávnené obavy.

Lacko sa z tohto dôvodu rozhodol, že natočí video, kde aspoň okrajovo vysvetlí čo sa s ním deje. ,,Nie je jednoduché o tom hovoriť, ale je to naozaj veľmi zlé. Neviem, čo so sebou. Netýka sa to SuperStar, ani peňazí, ani slávy, o ktorej tvrdíte, že mi stúpla do hlavy. Týka sa celej mojej situácie,“ začal hovoriť o svojich problémoch talentovaný spevák. Následne naznačil, že problémy, ktoré ho trápia sa týkajú jeho mamy, viac však neprezradil.

Pozri aj:   EXKLUZÍVNE: Sexi zajačik Dary Rolins prehovoril. TOTO prezradil o speváčke