Po dramatickom finále prišlo jasné rozhodnutie. Spomedzi všetkých krások, ktoré tento rok bojovali o prvenstvo, zvíťazila Dominika Grecová (20) z Humenného. A tá po vyhlásení výsledkov neudržala emócie na uzde!

Blondínky, brunetky, nižšie, vysoké, útle či s výraznými bokmi. Aj tento ročník Miss Slovensko odprezentoval rôzne typy sexi Sloveniek. Ako to však už býva, tú vytúženú, najprestížnejšiu korunku, si mohla odniesť len jedna.

Počas nablýskaného večera však pódium patrilo nielen finálovej jedenástke, ale aj speváčke Dare Rolins, na ktorej mohli prítomní oči nechať. Predviedla totiž poriadne nadupaný dekolt! A ten zjavne oslnil aj Boučka, pretože po jej vystúpení zhodnotil, že by pokojne mohla byť aj chýbajúcou súťažiacou číslo dvanásť.

A po viacerých módnych prehliadkách (pozn. red.: ďalšiu svojím spevom spríjemnila Emma Drobná), promenáde v plavkách či zábavných dokrútkach, prišlo na rad udeľovanie vedľajších titulov. Ako prvé sa už pár dní pred samotným finále rozdávalo ocenenie Miss Press. To si odniesla exotická kráska, finalistka s číslom 7. Jasmina Tatyová z Trnavy.

Ďalší titul Miss Drive získala súťažiaca č. 2. Radka Grendová, Miss Goss č. 11. Katarína Očovanová a Miss krásne vlasy si odniesla sedmička Jasmína Tatyová. Po chvíľke sa však Radka vrátila opäť, aby si prebrala cenu za najpríjemnejší hlas.

No kým sa Slovensko dozvedelo meno tej najkrajšej, na scénu prišli ešte Elánisti, ktorí predstavili svoju novú pieseň Ľúbim ťa. A potom to už išlo ako na bežiacom páse. Miss sympatia získala osmička Nicole Hromkovičová.

A ako to už býva, prekvapená víťazka bola po vyhlásení výsledkov skutočne dojatá. Svoju radosť neskrývala a nebránila sa ani emóciám. Výsledok? Spokojná kráľovná krásy sa vrhla na svojho frajera. Dôkaz nájdete v galérii.

Pozri aj:   Internetom sa šíri nebezpečná výzva: Účastníci zažijú bolestivé utrpenie s trvalými následkami!