BRATISLAVA – Piatková noc sa v hlavnom meste zvrhla na drámu! Na Obchodnej ulici v centre mesta policajti začuli ženský krik. Po príchode na miesto spozorovali viacero osôb ako aj muža, ktorý ležal na zemi a podľa slov zúčastnených mal byť fyzický napadnutý inou osobou.

Polícia na základe opisu zadržala z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu 28-ročného muža. Ten bol eskortovaný za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov na príslušné policajné oddelenie. „Zranenému mužovi, ktorý sa v čase príchodu hliadky nachádzal v bezvedomí, policajti poskytli až do príchodu RZP potrebnú prvú pomoc. Následne bol muž prevezený do jednej z bratislavských nemocníc,“ informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Podľa našich informácií 36-ročného muža, zrejme Filipínca, previezli do bratislavskej nemocnice v kritickom stave. „Dostal do hlavy riadny kopanec, len jeden. Spadol na zem a nehýbal sa,“ povedal pre Topky svedok. Podľa našich informácií muž mal mať rozsiahle krvácanie do mozgu. Prvotné informácie hovorili o tom, že v nemocnici zraneniam podľahol. „Muž je v kritickom stave v umelom spánku,“ povedala hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská.

V súčasnej dobe sú zo strany príslušného útvaru Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I vykonávané potrebné úkony, s cieľom vec náležite objasniť. „V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ Policajného zboru trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom výtržníctva. Bližšie informácie k prípadu bude možné poskytnúť, keď to procesná situácia umožní,“ dodal Szeiff.

zdroj : topky.sk

Pozri aj:   Pohreb Adamka (†14), ktorý zomrel na telocviku: DOJÍMAVÉ vyznanie jeho rodičov