Nevlastný brat Meghan Markle (36) chce princa Harryho (33) varovať pred budúcou nevestou. Podľa neho sa to neskončí šťastne.

Thomas Markle Jr. (51) je nevlastným bratom budúcej manželky princa Harryho. Svadba je už predo dvermi, preto sa Thomas rozhodol prehovoriť o tom, aká Meghan Markle v skutočnosti je. Podľa neho je americká herečka „bláznivá, plytká a zanedbaná žena, ktorá zosmiešni princa aj kráľovské rodinné dedičstvo“.

V liste, ktorý uverejnil magazín In Touch, sa rozhodol varovať budúceho ženáča a od svadby ho dohovoriť. „Ako sa kráľovská svadba blíži, začína byť jasné, že to bude najväčšia chyba v kráľovskej svadobnej histórii. Medhan Markle samozrejme nie je pre teba správna žena. Som zmätený z toho, že nevidíš skutočnú Meghan, ktorú vidí celý svet. Pokus Meghan hrať sa na princeznú pripomína céčkovú hollywoodsku herečku,“ píše Markle v liste princovi.

Rodák z amerického Oregonu odhalil, že otec sa kvôli Meghan dostal do dlhov, aby ju podporil v kariére. A ako odmenu ho Meghan ani nepozvala na svadbu. „Aký človek využíva svojho otca až kým neskrachuje, potom ho nechá zlomeného v Mexiku s množstvom dlhov. A keď nadišiel čas zaplatiť mu to späť, zabudla na svojho otca akoby nikdy neexistoval,“ pokračuje nevlastný súrodenec. „Ako vrchol, nepozvala svoju vlastnú rodinu na svadbu, zato pozvala úplne cudzích ľudí. Kto toto urobí? Ty a kráľovská rodina by ste mali ukončiť túto rozprávkovú svadbu predtým, než bude neskoro,“ varuje Thomas.

Nevlastný brat nevidel Meghan od roku 2011, kedy sa zúčastnili na pohrebe babky Doris v Los Angeles. Thomas je však poriadny búrliváka už niekoľkokrát mal opletačky so zákonom. Aj to môže byť dôvod, prečo sa mu budúca kráľovská nevesta Meghan vyhýba.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Slovenské partičky: Čo bonzli na Cibulkovú jej najlepší priatelia? Budete prekvapení!