Oznámila koniec! Česká spevácka diva Lucie Bílá (52) sedela v porote šou Česko Slovensko má talent od jej začiatku a stala sa neodmysliteľnou súčasťou zábavného formátu.

Ako sa však zdá, čiernovláska prehodnotila svoj pracovný diár a talentová šou bola jedným z projektov, ktorých sa rozhodla nadobro vzdať. Kto obľúbenú porotkyňu nahradí?

Talentová šou televízie Joj baví divákov od roku 2010 a už na jeseň sa môžu diváci tešiť na siedmu sériu. Neodmysliteľnou súčasťou relácie je najmä porota, v ktorej sa od začiatku objavovala aj speváčka Lucka Bíla. Podľa najnovších informácií Nového Času sa však ďalšieho ročníka nezúčastní, keď ohlásila svoj koniec s tým, že do hodnotiaceho kresla tento rok nezasadne.

Isté totiž je, že Lucka o prácu rozhodne núdzu nemá a jej pracovný diár praská vo švíkoch. Keď prišlo na triedenie jej času, tak čierny Peter padol na šou plnú talentovaných ľudí. „Prežila som s talentom nádherných šesť rokov. Bola to skvelá skúsenosť a projekt, ktorý ma veľmi obohatil. Teraz však musím ísť ďalej. Môj program je taký nabitý, že nie je v mojich silách stihnúť všetko,“ vysvetlila Novému Času čiernovláska.

Zložitá situácia

Televízia preto riešila závažnú otázku, a síce, kto nahradí charizmatickú speváčku. „Od začiatku sme vedeli, že nahradiť Lucku nebude jednoduché. Preto sme hľadali dámu, ktorá je vtipná, pohotová, empatická, ale aj nekompromisná v rozhodovaní,“ prezradil nám Marek Singer, generálny riaditeľ Prima Group.

Voľba preto padla na českú speváčku Martu Jandovú (44), ktorá už svoje kvality predviedla v šou Hlas Česko Slovenska a SuperStar. „Česko Slovensko má talent je ďalšia výzva v mojom živote. Zatiaľ som hodnotila len spev a vystúpenia, teraz ma však čaká množstvo iných talentov a pravdepodobne aj netalentov. Som veľmi zvedavá a veľmi sa na to teším,“ prezradila Jandová, ktorá tak zasadne po boku Jara Slávika, Diany Mórovej a Jakuba Prachařa.

Pozri aj:   Moderátorka Danica Nejedlá po 20 rokoch v Záhorskej Bystrici: Pravda o mojom konci v Markíze