Keby bola Barbora Rakovská vedela, aké problémy ju čakajú po príchode za veľkú mláku, zrejme by si svoj výlet aj rozmyslela. Voľné dni vrátane veľkonočných sviatkov sa totiž rozhodla stráviť v USA a prvou zastávkou bolo najľudnatejšie mesto, New York. Všetko by bolo krásne, keby batožina sympatickej moderátorky dorazila spolu s ňou.

Po príchode do Spojených štátov sa s nepotešujúcou správou blondínka podelila s fanúšikmi na Instagrame: „Keď vám do USA neprídu kufre a vy chodíte v teplákoch po Manhattane,“ všetkým zaželala krásne sviatky a pripojila hashtag „#noaco“, čo zo začiatku pôsobilo viac-menej bezstarostne. Svoje kufre však moderátorka nedostala ani na tretí, ba dokonca ani na šiesty deň.

Optimistická Barbora ale nestrácala nádej a napriek nezávideniahodnej situácii si život za veľkou mlákou užívala ďalej. Rušný New York vystriedal Grand Canyon a pohodlné tepláky zase nové riflové kraťasy. Veľkolepé prostredie národného parku zachytila na fotografiách aj s jej rozkošnou dcérkou Amiou, ktorá jej na výlete robila spoločnosť spolu s Barborinou mamou. Na 6. deň aktualizovala kufrovú situáciu takto: „Nebudem vám hovoriť, že ešte stále nemám kufor ale v teplákoch by tu už bolo mega teplo.“ To ako sa situácia ďalej vyvinie môžete spolu s nami odsledovať na Instagrame.

Pozri aj:   Darček, ktorý by si chcel otvoriť každý muž:Dara Rolins nafotila vianočnú kampaň,vyzerá božsky!