Šťastná aj bez lyžovania! Veronika Velez-Zuzulová sa v sobotu postavila posledný raz na svah na lyžiarske preteky, čím definitívne ukončila svoju úspešnú športovú kariéru. Netrvalo dlho a už je jasné, čo ju bude zamestnávať na lyžiarskom dôchodku – včera na svojom profile na sociálnej sieti oznámila svoje tehotenstvo!

Už počas víkendovej akcie v Nízkych Tatrách Veronika čelila otázkam o materstve, odpovedala na ne však tajnostkársky: „Najprv by sme radi začali prvým dieťaťom a potom uvidíme, či to budeme zvládať a ako to pôjde ďalej.“

Od včera je však už všetko jasné, manželia Romain a Veronika budú čoskoro rodičmi! „Už mi asi neuveríte, že som sa len najedla!!! Splnil sa mi ten najväčší životný sen, budem mamou!“ napísala naša najúspešnejšia slalomárka a priložila aj veľavravný záber, na ktorom pózuje s manželom, ktorý ju nežne drží za bruško. Podľa našich informácií čakala so zverejnením tejto radostnej správy až do konca prvého trimestra, dieťatko by teda mohlo prísť na svet niekedy na jeseň.

Výber mena budú mať jednoduchší vzhľadom na to, že lekári im už oznámili aj jeho pohlavie. „Priateľom a najbližším ľuďom v okolí už stihla s nadšením v hlase oznámiť, že to bude chlapček. Je na nej vidno, ako nesmierne sa z toho všetkého teší,“ povedal Novému Času zdroj z okolia športovkyne. Potvrdzovať by to mohol aj hashtag #babyboy, ktorý pridala k statusu o tehotenstve.

Veronika ešte pred siedmimi týždňami odjazdila posledný slalom na olym­piáde v Pjongčangu, následne sa ešte postavila na štart v rámci Svetového pohára v Ofterschwangu. To už pravdepodobne s vedomím, že pod srdcom nosí svoje dieťatko. „Teraz bude mojím projektom byť matkou,“ naznačovala pred novinármi.

Párik žije vo Francúzsku, kde má domovský prístav, no často chodievajú aj na Slovensko. V romantickom mestečku Annecy by si chceli v budúcnosti otvoriť reštauráciu, majú však aj ďalšie plány týkajúce sa výchovy mladých športových talentov. Prvoradé však teraz bude zvládnuť starostlivosť o bábätko.

Zdroj :Čas .sk

Pozri aj:   FOTO Cibulková si po úspechu na Wimbledone užíva: Zadoček vytŕča na luxusnej jachte!