Otestujte svoje znamenie a zistite, či náhodou svojej polovičke nerobíte zo života zbytočné peklo.

 Ľudia narodení v znamení Panna nie sú v zásade žiarliví. Radosť im však často robí provokovať a tým vzbudzovať žiarlivosť u svojej polovičky. Panny sú dominantné a svoju moc si vo vzťahoch dokazujú práve takýmto spôsobom. Život s pannou nie je jednoduchý. Pripravte sa, že váš partner bude trvať na absolútnej kontrole vášho vzťahu bez ohľadu na pocity, ktoré to vo vás môže vyvolávať.

Panna je egoista a za dôležité považuje iba svoje vlastné pocity, čo polovičku privádza k úzkosti, frustrácii a v mnohých prípadoch aj k rozchodu. Panny sú verné, paradoxne, podvádzané sú najme ony. Svojho partnera dokážu doslova uštvať k nevere svojím neustálym kontrolovaním, provokovaním a deptaním.

 Vzťah medzi pannou a akýmkoľvek iným znamením je vždy poznačený dramatickosťou. Pre Pannu je veľmi ťažké uvedomiť si svoje chyby. Problém si nepripúšťajú, preto aj dobre mienené partnerské rozhovory častokrát vedú priamo do pekla.
Každopádne, znamenia zverokruhu nás ovplyvňujú viac, ako sme si ochotní priznať. Vôľa zvrátiť vesmírom dané nedostatky je základ, treba sa len dobre poznať a vedieť si pripustiť svoje „muchy“.
Pozri aj:   Modelka vyšla na mólo s odhaleným prsníkom: Pohľad na jej hrudník sa zapíše do histórie!