Sexsymbolom z večera do rána! Kariéra Mareka Fašianga (32) nabrala kozmickú rýchlosť po tom, čo sa začiatkom roka objavil v markizáckych Oteckoch.

Seriálového Tomáša volá jeho dcéra Julka príznačne tatušo. Samotný herec netušil, že sa z dabingových štúdií, kde dovtedy pôsobil, už o pár mesiacov zaradí do prvej hereckej ligy. Markova popularita sa dá krájať a hustne ešte viac. Ani fanúšičky už po slobodnom a zabezpečenom mladíkovi neškúlia len očkom, ale do schránky mu rovno hádžu ponuky na rande!

Klub slovenských fešákov, ktorí by stáli za hriech, sa rozšíril o ďalšieho člena. „Áno, už som počul, že mám nálepku sexsymbol,“ zasmial sa Fašiang, ktorému sa k tejto visačke podarilo prepracovať v rekordnom čase. Zatiaľ čo taký Braňo Deák musel vystriedať niekoľko seriálov i  tanečnú šou, jeho kariérne mladšiemu kolegovi na to stačilo len pár mesiacov a jeden projekt a to obľúbený seriál Oteckovia. „Musím sa priznať, že fanúšičky sú a je to príjemné, nie je to obťažujúce. Ako každý normálny chlap si to v normálnom zmysle slova užívam,“ pouškrnul sa seriálový tatušo, ktorý tak s rozpakmi priznal, že ženy mu kľačia pri nohách a tie smelšie ho na sociálnych sieťach žiadajú o rande. „Vlastne aj nejaké ponuky prišli,“ priznal fešák, ale taktiky nápadníčok radšej zaobalil do vtipnej príhody. „Najviac ma pobavila správa typu: ,Mám deväť rokov, vlastne už desať, pôjdeme spolu na kávu?“

 

Čo je na ňom sexi?

Fašiang si Slovensko podmanil uhrančivým pohľadom. Jeho hlas, známy vďaka dabovaniu Harryho Pottera, dobyl uši fanúšikov už dávno. „Ešte pred rokom som netušil, že zo mňa bude profesionálny herec,“ priznáva Marek, ktorý sa vlani rozišiel s priateľkou a je stále voľný. Veno do vzťahu je takisto zaujímavé. Umelec podľa obchodného registra s ďalšími spoločníkmi figuruje v jedenástich spoločnostiach, ktoré prevádzkujú kaviarne či lekárne. Obchodník s hereckou kratochvíľou však priznáva: „Mám ponuky z divadiel, ale chcem mať čas aj na iné aktivity, ako len na prácu,“ hodil Marek rukavicu potenciálnej láske.

Ako by mala vyzerať pani „tatušová“

Fašiang má úplne „jednoduché“ kritériá. „Moja frajerka musí byť modelka, surferka a pankáčka zároveň. Skrátka, kritériá nejaké sú, ale je to všetko o tej žene, ale darmo si bude človek stanovovať kritériá. Už veľakrát sa mi v živote stalo, že som stretol dievča podľa mojich kritérií, ale jednoducho to nefungovalo, takže ľudia si musia sadnúť,“ hovorí s úsmevom herec.

Zdroj :Čas.sk

Pozri aj:   Verešová si v hoteli vyrobila hanbu ako hrom: Telefonát, na ktorý tak skoro nezabudne!