Muž zažil neskutočnú bolesť, keď sa mu pri sexe zlomil penis.

Zabávač Ross Asdourian sa v austrálskom rádiu rozhovoril o svojej najhoršej bolesti v živote. Zažil ju pri sexu, keď sa mu z ničoho nič zlomil jeho penis. Celé sa to odohralo v New Yorku a poslucháčom prezradil všetky podrobnosti.

„Na otázku, ako sa to stalo, je skutočne jednoduchá odpoveď. Mal som sex,“ povedal Ross. Počas polohy „na psíka“, keď vchádzal svojím penisom do partnerky, zrazu začul silné puknutie. „Bola to neskutočná bolesť.“Jeho partnerka si až po chvíli uvedomila, že niečo nie je v poriadku.

„Vôbec som nekričal, pretože to bola taká bolesť, že vám nedovolí vydať žiaden hlas.“ Nakoniec sa mu podarilo vstať a zavolať 911. Tam mu odporučili, aby sa ihneď dostavil do nemocnice. Jeho zranenie bolo natoľko závažné, že si musel privolať sanitku.

„Bolo fakt nepríjemné, keď sa mi lekári pozerali na penis a krútili pri tom hlavami.“ Napokon sa ukázalo, že Rossovi sa zlomili oba penisové svaly.Všetko ale napokon dopadlo dobre, lekári mu jeho pýchu zachránili a teraz už len s bolestivou grimasou rozpráva príbeh, ktorý sa mu stal počas vášnivej noci v New Yorku.

Pozri aj:   Studená sprcha pre Alagič: Mala to byť druhá Adela, v SuperStar sa dočkala nepríjemného prekvapenia!