Zasiahol ju Amorov šíp! Do života šarmantnej moderátorky televízie JoJ Adriany Kmotríkovej (47), ktorá úspešne prekonala dve onkologické ochorenia, vstúpila nová láska.

Podľa zistení Nového Času sa po Adrianinom boku už niekoľko mesiacov objavuje mladší partner Jozef (36), s ktorým si evidentne dobre rozumie. Obe hrdličky sa tajne stretávajú uňho v byte a blondínka si svoju známosť vodí aj do svojho domu v Bratislave!

Známa jojkárka, ktorá má za sebou hrdinský boj s nádorom na mozgu a rakovinou maternice, je zaľúbená! Kto je jej vyvolený? „Je to Jozef z Malaciek, s ktorým sa zoznámila ešte vlani. Je rozvedený a momentálne nezamestnaný,“ tvrdí zdroj z okolia zaľúbenej dvojice a pridáva ďalšie podrobnosti. „Stretávajú sa niekoľko mesiacov a Adriana v jeho byte na Záhorí často prespáva.

Platí to aj naopak – Jozef u nej v hlavnom meste takisto trávi veľa času,“ dozvedeli sme sa. Fotografovi Nového Času sa hrdličky nedávno skutočne podarilo zastihnúť v momente, keď si mysleli, že ich nikto nevidí. Sympatická blondínka a jej nová láska po noci strávenej pod jednou strechou opúšťali bok po boku panelák, v ktorom Jozef býva.O pár hodín neskôr parkovalo jeho auto pred Adrianinou vilou v Bratislave.

Zdá sa, že obetavá mama dvoch dospievajúcich detí Tomáša (16) a Lindy (15) konečne našla vytúženého partnera. Materinskú lásku, ktorú doteraz povyšovala nad všetko ostatné, teraz doplnila aj o tú partnerskú. „Moje deti sú pre mňa všetkým. Milujem ich. Medzi mužmi mám kamarátov,“ vyjadrila sa v minulosti.

Hľadá kópiu otca?

O Adrianu bol zo strany mužov vždy záujem. Blondínka priznávala, že v súkromí skočí s niekým na kávu, ale podrobnosti o nápadníkoch si nechávala pre seba. Po jej boku sa tak objavoval najmä jej brat Daniel Kuruc, ktorý sestre všemožne pomáha. Vzor mužského partnera však vždy videla najmä v otcovi Eduardovi. „Otec je v živote dcéry jeden z najdôležitejších mužov, pretože má na ňu vplyv ako prvý. Môj otec ma vždy úprimne ľúbil. Rodina bola preňho vždy na prvom mieste, preto je práve on pre mňa vzorom,“ povedala Adriana, ktorá si želala, aby si ju vyvolený našiel sám. „Určite by mal byť rodinne založený,“ priznala svoju predstavu jojkárka, ktorá po zdravotných ťažkostiach zvoľnila z pracovného tempa. Na otázky týkajúce sa svojho nového partnera Adriana zatiaľ nereagovala.

Zdroj : Čas .sk