Prežíva obrovský žiaľ. Moderátorka Iveta Malachovská (52) sa vyrovnáva s veľkou životnou stratou.

Prišla totiž o milovanú mamu Martu († 73), ktorú podľa informácií Nového Času už dlhšie trápili zdravotné problémy. Táto smutná správa hlboko zasiahla nielen známu tvár z televíznej obrazovky, ale aj jej najbližších.

Moderátorka Iveta Malachovská zažíva veľmi ťažké obdobie. Musí sa totiž vyrovnať s tým, že jej milovaná mama zomrela. „Ivetina mama bola už dlhší čas chorá. V minulosti bola operovaná na rakovinu pľúc a chorobu už, žiaľ, nebolo možné zastaviť. Posledné dva až tri mesiace to bolo už naozaj zlé,“ povedal Novému Času zdroj z okolia rodiny, ktorý dodal, že pani Marta istý čas žila v bratislavskom penzióne. „Pohreb bude v sobotu v bratislavskom krematóriu,“ dodal zdroj.

 

Samotná moderátorka včera nedvíhala telefón a k smutnej udalosti sa zatiaľ nevyjadrila. Slová sa v takejto situácii nepochybne hľadajú ťažko. „Nebudem to vôbec komentovať. Keď to nechce komentovať manželka, tak to nebudem komentovať ani ja. Takže nebudem sa k tomu nijako vyjadrovať,“ reagoval Ivetin manžel Martin Malachovský, ktorý túto bolesť už, žiaľ, tiež zažil.

Jeho mama, ktorá sa tiež volala Marta († 74), prehrala svoj boj so zákernou rakovinou pred dvoma rokmi v októbri. Krutá rana vtedy zasiahla aj jeho brata, herca Sväťa Malachovského.

Zdroj : Čas .sk

Pozri aj:   Moderátorka Danica Nejedlá po 20 rokoch v Záhorskej Bystrici: Pravda o mojom konci v Markíze