Poriadne pošteklili zmysly turistov! Odvážne mladé ženy pózovali na šteklivých fotografiách priamo na tatranských štítoch.

Do pol pása vyzlečeným slečnám pritom neďaleko populárnej Téryho chaty neprekážalo ani niekoľko zvedavých párov očí či horský chlad.

Sporo odeté dievčatá zvečnil aj fotograf z Čiech, ktorý sa len náhodou vyskytoval pri Téryho chate vo chvíli, keď sa modelky fotili. „Dúfam, že veríte, že to bolo fotené solídnym objektívom zo 150-metrovej vzdialenosti (z terasy pred Téryho chatou smerom do Malej Studenej doliny)… Mobilom by som niečo také nenafotil, to naozaj nie,” napísal k statusu s fotkami Pavel Vítek. Ozvali sa však aj kritici, ktorým sa nepáčilo, že fotky zverejnil.

Fotograf však k ľahko šteklivým záberom zaujal jasné stanovisko. „Dievčatá ukázali svoje vnady tým, čo išli čo do kopca na Téryho chatu. My, čo sme boli pri chate, sme videli len ich chrbty. Plynie z toho ponaučenie: Dievčatá, ktoré ukazujú (predpokladám dobrovoľne) svoje vnady polovici doliny, určite nechcú písomný súhlas na pozeranie od nikoho z prizerajúcich sa a keď pritom kričali z plných pľúc – Pozrite sa, tu sme, ľúbime život – určite to neboli žiadne puritánky… Naozaj nie. Boli to veselé dievčatá, ktorým neprekážalo a určite i dnes neprekáža, že sa na ne niekto pozrel. Kto si myslí, že sa hanbili a nevedeli, čo pred toľkými turistami robia, nech zdvihne ruku. Žijeme len raz, tak žime s úsmevom a naplno. Dievčatám za ich odvážny čin patrí pochvala,” uzavrel fotograf.

Zdroj : Čas .sk