Populárny spevák James Blunt mieri na Slovensko 10.mája, aby odohral koncert z jeho turné s názvom THE AFTERLOVE.  Šou je naplánovaná do bratislavskej NTC arény a od dnes je konečne známe aj meno predskokana. Zo všetkých ponúknutých mu najviac učarovala talentovaná Emma Drobná.

24-ročná víťazka Superstar z roku 2015 svoju reakciu prezradila rádiu Expres: „My sa aj s kapelou veľmi tešíme! Mne keď to oznámil manažér, tak som tomu až nechcela veriť. A už sa na to veľmi teším, predsa len, jeho všetci veľmi dobre poznajú, takže už len stretnutie so spevákom a jedným z mála mužov, ktorý všetkým babám tvrdí, že sú krásne bude príjemné…Bude to pre mňa veľká česť zaspievať si pred ním, ako jeho predkapela…,“ prejavila nesmiernu radosť.

Autor hitu „You´re Beautiful“ mal na výber tri kapely slovenskej scény, ktoré mohol zvoliť. Mladučká hudobníčka tak dostala možnosť stretnúť sa so svetovou hviezdou a ulahodiť ušiam veľkého publika pred veľkolepým vystúpením svetového formátu. Podobne ako Emma, ani my sa už nevieme dočkať!

Zdroj : Hitky .sk

Pozri aj:   Jasmina, toto už neututleš! Rytmus natáčal video a nechtiac ukázal, čo nechcel!