Prirodzene krásna herečka Mary Havranová sa do ničoho nesilí. Návod na pozitívne myslenie našla v takomto životnom princípe.

Nepotrebuje sa nútiť

Krásna herečka s prirodzeným vzhľadom, Mary Havranová, nás už nejaký ten čas okúzľuje svojím prirodzene krásnym vzhľadom a úžasnou sexi postavou. Človek by si myslel, že je za ňou neustály boj a tvrdé hodiny vo fitness centre, May má však na dosiahnutie skvelého pocitu a zdravo vyzerajúceho tela celkom iný recept.

Na svojej sociálnej sieti prezradila, že pravidelné chodenie do posilňovne nie je preňu to pravé orechové, práve naopak. Herečka sa pochválila tým, že dokonca zaplatila permanentku na jeden rok, a síce tam najprv poctivo chodila, po niekoľkých mesiacoch to vzdala. Jednoducho sa v pravideľnom cvičení len preto, že ho mala zaplatené, nenašla a nevedela sa prinútiť neustále ho absolvovať.

Cvičí, ale svojím tempom a štýlom

Na druhej strane však Mary dodala, že cvičenie miluje, no vtedy, ak ho môže vykonávať svojím tempom a štýlom. Aj preto v súčasnosti chodí do fitness centra len vtedy, keď má naozaj chuť a nemusí sa nútiť. A okrem toho sa venuje aktivitám, ktoré ju síce nútia hýbať sa, no práve preto ich miluje.

Jednou z nich sú i prechádzky so psom, či len tak vo voľnej prírode alebo si svoje telo spevňuje vďaka ladným vzdušným akrobaciám, ktoré nielenže vyzerjú náročne ale pomáhajú jej zapojiť celé svalstvo a spevniť všetky problémové partie tela.

Čas s rodinou a priateľmi

Okrem toho však Mary nezabúda ani na fakt, že pozitívna energia a chuť do života vychádza hlavne z ostatných ľudí. Aj preto je neustále obklopená ľuďmi, cestuje a užíva si život plnými dúškami. Zjavne, keď sa človek skutočne do vecí nenúti a nájde vnútorný pokoj a balanc, veľa vecí funguje aj bez zbyočného snaženia sa, nemyslíte?

Zdroj  : Feminity .sk

Pozri aj:   Studená sprcha pre Alagič: Mala to byť druhá Adela, v SuperStar sa dočkala nepríjemného prekvapenia!