Sympatická a ostrieľaná markizácka moderátorka Kvetka Horváthová je medzi televíznymi divákmi veľmi obľúbená. Aj napriek tomu, že má viac ako 40 rokov, jej vzhľad sa zásadne nemení a dokonca by sme mohli tvrdiť, že rok čo rok mladne. Podpisuje to dobrej psychickej pohode, ktorú jej vytvára jej milovaný manžel.

Kvetka sa popri pracovným povinnostiam venuje aj dobročinným akciám, vrátane kampane proti rakovine prsníka. Dlhé roky je ambasádorkou tejto akcie, pričom fandí ženám, ktoré musia bojovať s týmto ochorením, ale zároveň upozorňuje na prevenciu.

Horváthová je presvedčená, že na krehkejšie pohlavie je kladený oveľa vyšší nárok ako to bolo kedysi. ,,Od ženy sa dnes chce, aby vyzerala dobre, bola dobrá matka, manželka, priateľka, zamestnankyňa, kuchárka. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, dokážeme byť veľké bojovníčky,” uviedla v rozhovore pre tvnoviny.sk.

Zaneprázdnená moderátorka si o to viac uvedomuje, aké má šťastie, že našla fantastického partnera, ktorý ju podporí vždy, keď je to nutné. Tento rok oslávia 19. výročie svadby. „Pre také povolanie, aké mám, musí byť muž tolerantný a trpezlivý. Ja mám našťastie manžela, ktorý ma podporuje a má pochopenie pre to, čo robím,“s úsmevom sa pochválila Kvetka.

Pozri aj:   Kollárova matka č.9 Barbora Balúchová o štedrých dotáciách od boháča: Čo robím s jeho peniazmi