Pribúdajúci vek im rozhodne prospieva! Niektorí muži zo šoubiznisu sú rok čo rok krajší a vyšší vek im pridáva na sexepíle. Pozrite sa na známych pánov, ako vyzerali pred pár rokmi a ako im to pristane dnes. Rozdiel vám doslova vyrazí dych!

Ján Koleník (38)

Z nenápadného chlapca sexi zvodca

Ján Koleník nepochybne patrí medzi najpríťažlivejších slovenských hercov. Vo viacerých seriáloch ako ZOO, 1890 či Panelák si zahral hlavné postavy. Niet pochýb o tom, že láme srdcia viacerým fanúšičkám. Málokto však vie, ako Janko vyzeral v období puberty. A veru treba povedať, že o sexi idole nemohla byť žiadna reč. Čím viac pribúdali Jankovi roky, tým väčší fešák z neho rástol.

Paľo Habera (55)

Z vyziabnutého hudobníka sympaťák

Kedysi nosil dlhú hrivu a minikraťasky, no teraz na to zostali už len úsmevné spomienky. Spevák už dlho nosí trendy zostrih a na šortky už ani nepomyslí. Radšej chodí do fitka, kde maká na svojej postave. Paľo si svojím hlasom a hudbou získal množstvo ženských sŕdc a z kedysi vyziabnutého hudobníka je dnes poriadny svalovec so sexepílom, ktorý tvorí pár s krásnou modelkou Danielou Peštovou (47).

Matej Sajfa Cifra (38)

Z neohrabaného vrabca elegán

Moderátor a najnovšie aj youtuber Matej Sajfa Cifra dnes vyzerá rozhodne lepšie ako pred pár rokmi. Jeho manželka redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová (29) nám pred časom dokonca sama povedala, že manžel opeknel práve pri nej. Nuž, či je to tak, alebo nie, jedno je isté – Matej dnes už rozhodne nevyzerá ako neohrabaný vrabec s účesom podľa hrnca, ale zmenil sa na slušného elegána.

Pozri aj:   Ultra tolerantná Jasmina: Teraz randí s Rytmusom, predtým milovala nácka