Krásna herečka Karin Haydu len pred dvoma dňami oslávila krásne jubileum.

V sobotu 7. apríla totiž sfúkla na torte štyridsať sviečok. Tento vek by jej však uhádol len málokto. Herečka, ktorá má rovnako krásnu dcéru Vanessu (13), vyzerá stále výborne a nejedna mladšia kolegyňa by jej mohla postavičku ako lusk len závidieť.

Karin Haydu patrí medzi naše najkrajšie herečky. Už ako malé dieťa bola veľmi živá a preto niet divu, že sa z nej stala herečka. Napriek tomu, že v ich podnikateľskej rodine sa herectvu nikto nevenuje, ona vyštudovala v Bratislave Vysokú školu múzických umení.

Svoj talent predviedla a stále predvádza vo viacerých slovenských divadlách a zahrala si aj vo viacerých televíznych seriáloch. Už vyše troch rokov je šťastná po boku priateľa Rastislava Podhorca, ktorý spolu s jej dcérou Vanessou pre Karin určite pripravil na narodeniny deň plný prekvapení. „Presne pred 40 rokmi som takto oslavovala jeden rok... Vyrobená v roku 1977,“ napísala herečka, podľa ktorej ten čas neuveriteľne letí. Ona si však nemusí zúfať, lebo v jej prípade letí ten čas späť.

Zdroj :Čas.sk

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Knechtovej odvážny záber z dovolenky: Žiadny mejkap a... fuu, to fakt je hore bez?