BRNO – Češka Nela Slováková (28) sa do povedomia verejnosti dostala pred rokmi vďaka kontroverznej jojkárskej reality šou Hotel Paradise. Už tam bolo vidieť, že k žiadnym hanblivkám nepatrí. A platí to aj dnes. Na sociálnych sieťach svojich fanúšikov pravidelne zásobuje poriadne dráždivými zábermi. Najnovšie plavovláska zverejnila záber, na ktorom je polonahá v posteli a… Je na nepoznanie! Pozrite.

Nela Slováková patrí k tým ženám, ktoré sa rady pýšia svojimi krivkami. Niet sa čo čudovať, má telo bohyne a sama si to dobre uvedomuje. Dokonca rada provokuje svojich fanúšikov odhalenými zábermi, ktoré s obľubou zverejňuje na sociálnej sieti Instagram, kde aj najnovšie opäť zavesila poriadne odvážnu fotku.

 

Blondínka sa nechala odfotiť, ako polonahá, iba v sexi bielej bielizni, pózuje v posteli. Napriek dokonalej postave, ktorú ukázala, sa z nej na okamih stala „obluda“ a mnohí sa jej mohli doslova zľaknúť.

Nela si totiž na tvár dala látkovú pleťovú masku, našpúlila pery a vyvalila oči. A razom bola na nepoznanie. Ako vidieť, kráska nemá problém ukázať sa aj v situáciách, ktoré by iné ženy ani za svet neukázali.

Zdroj : Topky.sk

Pozri aj:   Rytmus konečne priznal, že randí s Jasminou Alagič: Bozky s krásnou moderátorkou!