BRATISLAVA – Fotky zaľúbencov hovoria za všetko! Felix Slováček (75) je so svojou o 40 rokov mladšou partnerkou Luciou Gelemovou (35) už štyri roky. S brunetkou sa populárny hudobník pomerne často ukazuje aj na rôznych spoločenských akciách, kde predvádza, že má oči len pre ňu. Inak to nebolo ani na nedávnej vernisáži, na ktorej svojej polovičke venoval dokonca aj zopár horúcich bozkov či nežných dotykov. Nuž a pri pohľade na jej aktuálnu sexi figúru ani niet pochýb, čím známeho záletníka tak pobláznila!

Lucie Gelemová je v slovenských končinách známa predovšetkým ako partnerka o 40 rokov staršieho hudobníka Felixa Slováčka. Len málokto však vie, že brunetka sa aktívne venuje aj výtvarníctvu.

Svoje najnovšie umelecké diela prišla v stredu podvečer predstaviť do priestorov jedného z bratislavských podnikov. Lucie prišla na akciu oblečená v ultra mini šatách, v ktorých odhalila svoje priam dokonalé nohy. Na tejto vernisáži samozrejme nechýbal ani jej slávny partner, ktorý pozvaným hosťom zahral na saxofóne.

V závere akcie sa však známy záletník venoval už len svojej drahej polovičke. Dvojica sa od seba po celý čas ani len nepohla – zaľúbenci nešetrili zamilovanými pohľadmi, nežnosťami a pred očami prítomných si dokonca venovali aj zopár horúcich bozkov. Nuž, veď pozrite na tie hrdličky!

Zdroj : Hitky.sk

Pozri aj:   Hrdá mamička Švidraňová zverejnila prvé fotky malého Gabriela!