Takmer každý muž sa v kútiku duše obáva, že sa mu raz nedopatrením podarí zraniť svoju najcitlivejšiu a pre mnohých aj najdôležitejšiu časť tela.

Hororová predstava sa stala skutočnosťou v prípade nešťastníka Stevena Hordena (37) z Kentu, ktorý sa pri milovaní s priateľkou Kierou Diss (38) odviazal až príliš. Dvojica bola uprostred vášnivého milovania, ktorým sa zároveň pokúšali splodiť spoločného potomka, keď došlo k nemysliteľnému! Stevenov penis sa zlomil na polovicu, píše Lad Bible.

Muža v bolestiach previezli do nemocnice. Skutočné následky nehody si uvedomil, až keď sa pozrel na zranenie a uvidel, ako veľmi vlastný pohlavný úd poškodil. Aby toho nebolo málo, mužovi museli lekári urobiť obriezku.

„Je to nechutné. Celý penis je ohnutý a vyzerá strašne. Robili sme to odzadu a trochu to celé prehnali. Lekári mi povedali, že len čas ukáže, či budem môcť mať deti. Nemôžeme spolu spať ďalších šesť týždňov,“ opísal celú situáciu Steven. Jeho partnerka Kiera je stále v šoku. Po nepríjemnom zážitku začína veriť, že to bolo znamenie, aby sa o dieťa nakoniec nepokúšali.

Pozri aj:   Mladý otecko nemohol spať, lebo jeho bábätko plakalo: Drastické riešenie