Kate Hudson (38) sa držala istú dobu mimo pozornosti médií. Ukázalo sa, že to urobila zámerne, pretože skrývala radostnú novinku.

Herečka, ktorá čaká svoje tretie dieťa, sa rozhodla oznámiť samotné tehotenstvo štýlovo. Urobila to prostredníctvom videa, na ktorom spolu s členmi rodiny, synmi a priateľmi zistila pohlavie najnovšieho prírastku. Po prasknutí balónov vyprskli do vzduchu ružové konfety, ktoré jasne značili, že Kate čaká s priateľom Dannym Fujikawom dievčatko. Herečka má už dvoch synov, 14-ročného Rydera a 6-ročného Binghama.

Zároveň sa v príspevku rozhodla prehovoriť o tehotenských problémoch. „PREKVAPENIE!!! Ak ste sa pýtali, prečo nie som na svojich sociálnych kanáloch, je to preto, že mi nikdy nebolo viac zle! Bol to najhorší prvý trimester zo všetkých mojich detí. Ak ste ma videli s úsmevom a predstierajúc, že je všetko super… Klamala som! Snažili sme sa udržať toto tehotenstvo v tajnosti tak dlho, ako sa dalo, ale teraz mám bruško! Moje deti, Danny, ja a celá rodina sme ohromne nadšení! Na ceste je dievčatko,“ napísala šťastná Kate.

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way 💕

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson),

Pozri aj:   Zverejnili oficiálne fotky z krstu princa Louisa: Pohľad vojvodkyne Kate si všimli všetci