Brána do veľkého sveta šoubiznisu dokorán otvorená!

Sympatický herec Marek Fašiang (32) momentálne hviezdi v divácky mimoriadne obľúbenom seriáli Oteckovia. A práve tento projekt vyniesol kedysi výhradne dabingového herca do výšin. Ponuky sa mu len tak hrnú a dokonca musel niektorých záujemcov o jeho herecké umenie odmietnuť! Kto lákal herca do svojich radov?!

 

Fašiang sa rýchlosťou blesku zaradil medzi našich hereckých sexsymbolov. Diváci ho milujú, no najmä u ženského publika žne v seriáli Oteckovia obrovský úspech. To si všimli aj ľudia z fachu a odkedy je herec na obraze, nemá o pracovné príležitosti núdzu. „Už prišli nejaké ponuky, ale neboli zlučiteľné s výrobou seriálu Oteckovia. Tým pádom, že sa venujem aj inej činnosti, tak aktuálne mi okrem Oteckov nezostáva príliš veľa priestoru na inú hereckú činnosť. Konkrétne ponuky neprišli, boli zatiaľ iba v teoretickej rovine. Dostal som ponuky na účinkovanie v rôznych divadelných hrách,“ priznal Novému Času herec, ktorý narážal na jeho podnikanie.

Má totiž pod palcom hneď niekoľko kaviarní. „Ešte pred rokom som netušil, že zo mňa bude profesionálny herec. Musím priznať, že ma to chytilo a táto profesia ma baví. Preto som túto možnosť spolupráce do budúcna nevylúčil. Ale kvôli iným aktivitám si musím zadeliť čas s rozumom, aby som sa z toho nezbláznil,“ spomenul seriálový veterinár Tomáš, ktorému popularita zatiaľ chutí. „Je to príjemný pocit. Nemám negatívne skúsenosti. Je to príjemné ohodnotenie práce, ktorú sa snažíme urobiť čo najlepšie,“ povedal Fašiang.

Zdroj :Čas .sk

 

 

Pozri aj:   Moderátorka Danica Nejedlá po 20 rokoch v Záhorskej Bystrici: Pravda o mojom konci v Markíze