Slovenská herečka Hana Gregorová (65) v posledných mesiacoch poriadne zamestnala médiá, vďaka vzťahu s mladíkom Koptíkom (33). No jej nezvyčajné rozhodnutia sa netýkali len súkromného ale aj pracovného života. Teraz sa však dostala do vážnych problémov, z ktorých sa len tak ľahko zrejme nevyvlečie.

Gregorová sa doslova z jedného dňa na druhý rozhodla, že predá dedičstvo po zosnulom manželovi, keďže niekoľkokrát priznala, že viesť divadlo Radka Brzobohatého je nesmierne náročné. Zrejme predpokladala, že aj napriek tomu bude hviezdou divadelných predstavení. No nová majiteľka mala iné plány a dala výpoveď niekoľkým hercom vrátane Hany.

Tá sa však s takouto potupou nemieni zmieriť. Založila totiž “divadelní spolek Radka Brzobohatého.“ Dokonca už skúša novú hru pod názvom “Tři letušky v Paříži,“ ktorú dokonca režíruje. V predstavení sa objavia populárni herci z pôvodného divadla, čo bolo pre novú majiteľku divadla posledná kvapka.

Plagáty Gregorovej nového predstavenia sú totiž nalepené, zrejme úmyselne okolo celého divadla, kde kedysi účinkovala. „Kúpila a zaplatila som nielen Divadlo Radka Brzobohatého, inscenácie, rekvizity a kostýmy, ale i názov. Paní Gregorová zvolila veľmi podobný, a takže sa musím brániť,“ uviedla majiteľka divadla pre blesk.cz.

Zdroj : Hitky.sk

Pozri aj:   EXKLUZÍVNE: Sexi zajačik Dary Rolins prehovoril. TOTO prezradil o speváčke