BRATISLAVA – Jej osobný život je poriadne pestrý. V posteli americkej lyžiarky Lindsey Vonnovej už skončili mnohé športové esá.

Sexi Lindsey to skúša už mnoho rokov, no stále sa jej nedarí nájsť toho pravého. Pritom ženatá už bola, no s Thomasom Vonnom vydržala len štyri roky. Skrachované manželstvo jej nepomohlo v depresiách, ktorými predtým trpela. „Prechádzala som ťažkým obdobím. Bol tu pre mňa, ale postupne som sa v tomto manželstve cítila mizerne,“ spomínala Vonnová.

Po krachu manželstva to skúšala ďalej, no pri golfovej hviezde Tigerovi Woodsovi to taktiež skončilo zle. Woods na seba v minulosti upozornil neverou v manželstve, škandál sa mu prihodil aj s Vonnovou. Dvojici na internet unikli nahé fotografie, ktoré si dvojica posielala mobilom. „Je to odporný útok na súkromie od niekoho, kto ukradne a ilegálne publikuje súkromné intímne fotografie,“ čertila sa vtedy Američanka.

Do postele dostala už mnohé športové esá, najnovšie sa začalo písať o jej čerstvom vzťahu s hokejovou hviezdou z NHL, s ktorou má byť viac ako len kamarátka. Že by konečne našla toho, s ktorým jej to vydrží do konca života?

Pozri aj:   Exkluzívne FOTO! Pristihnutí na tajnom rande v Budapešti: Rytmus, čo tá ruka na Jasmininom zadku?