DUNAJSKÁ STREDA – Domácu futbalovú súťaž ovládajú zahraniční tréneri. Popri trnavskom koučovi Nestorovi El Maestrovi si vyslúžil rešpekt za svoju prácu aj dunajskostredský Marco Rossi (53). Temperamentný Talian má oporu aj vo vlastnej rodine, v ktorej mu robí radosť šarmantná dcéra Gaia (22).

Dunajská Streda ako aktuálne druhý celok Fortuna ligy síce už nemá šancu na zisk majstrovského titulu, no druhé miesto a predbehnutie Slovana Bratislava je tiež veľká vec, pričom hlavným strojcom úspechu na Žitnom ostrove je taliansky tréner Marco Rossi. Ten sa v poslednom období činí aj na sociálnych sieťach, keď si založil, napríklad, Instagram.

„Je príjemné ukázať fanúšikom aj niečo z môjho rodinného života. A trošku chcem byť na očiach aj mladým ľudom, musím ísť s dobou,“ vtipne poznamenal pred časom rodák z Druenta pri Turíne. A práve z jeho rodiny vyčnieva krásou jeho dcéra Gaia, o ktorej sa nepatrne zmienil v poslednom rozhovore v médiách.

Rossi má zo svojej dcéry, ktorá momentálne študuje v Španielsku, určite radosť. Možno aj vďaka jej kráse sa stanete aj vy fanúšikom temperamentného Taliana na slovenských trávnikov.

zdroj : pluska.sk