V jednej z predajní s luxusnými kuchyňami sa zišli známe osobnosti, ktoré si nedali ujsť prezentáciu nových produktov i módnu prehliadku. Akciu moderoval Matej Sajfa Cifra (38). A čo čert nechcel, zatiaľ čo jeho manželka Veronika Cifrová Ostrihoňová (29) bola v práci, on sa tam stretol so svojou bývalkou Lindou Nývltovou (35).

Modelka Linda Nývltová bola kedysi zaľúbená do Sajfu, ktorého v roku 2006 zbalila na tričko s nápisom v angličtine „Pani Sajfa“. Ich láska však nemala dlhé trvanie a po dvoch rokoch si dali zbohom. Obaja však ostali kamarátmi a po rozchode si dokonca občas spolu vyrazili aj na kávu, keď si Linda odskočila z Paríža, kde pracovala, domov.

Sajfa si neskôr našiel dnes už manželku, markizáčku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú. Nývltová už roky žije v Los Angeles. Po dlhom čase zavítala opäť na Slovensko a ukázala sa na akcii, ktorú moderoval práve jej ex Sajfa. Keď sa zbadali, vrúcne sa zvítali a moderátor venoval svojej ex sladké bozky.

„Nevideli sme sa roky, tým, že ja tu nežijem. Naše zvítanie bolo naozaj milé. Pozdravili sme sa, Sajfa mi vyjadril kompliment (smiech). Keď som žila v Paríži, občas sme sa stretli na káve, keď som prišla do Bratislavy. Je to už dávno. V kontakte nie sme,“prezradila nám priamo na mieste modelka.

„Zvítali sme sa ako starí kamaráti, ktorí sa poznajú dlhý čas. Nie sme v kontakte, ani týždennom, ani mesačnom, ani ročnom. Som rád, že žije, že sa má dobre a to je všetko,“vtipkoval Sajfa. To, že Nývltová je stále sexi kosť, niet žiadnych pochýb a presvedčila o tom aj teraz.

A preto moderátorova manželka Veronika, ktorá v ten večer pracovala, mohla mať dôvod na žiarlenie. „Veronika o tom vedela, že tu bude,“ povedal nám Sajfa. „Nie, nie, nežiarli. Sme dospelí ľudia. Ja som mal toľko frajeriek,“ dodal Sajfa, ktorý sa však po zvyšok večera neodvážil ísť za Lindou zrejme aj preto, aby nevznikli zbytočné reči…

Pozri aj:   Tajomstvo nevesty Meghan: Ten nenápadný detail ju prepojil s princeznou Dianou ( 36)!