Krásne ženy k športu neodmysliteľne patria a inak na tom nebude ani tohtoročný svetový šampionát. Nepredstavia sa na ňom len najlepší hokejisti jednotlivých krajín, ale z tribúny na nich budú dohliadať aj ich nežné polovičky. Vybrali sme piatich hráčov, ktorí sa môžu pochváliť poriadne sexi partnerkami!

 

Connor McDavid (21), Kanada, Edmonton Oilers – post: stredný útočník, priateľka Lauren Kyleová

Mnohí ho považujú za najlepšieho hokejistu na svete. Už druhýkrát po sebe vyhral kanadské bodovanie základnej časti NHL, a to má stále iba 21 rokov! Tento rok však McDavid svoj tím do play-off nepriviedol a rozhodol sa posilniť na MS kanadský celok. Po svojom boku má krásnu blondínku Lauren Kyleovú. Od svojho slávneho priateľa je pôvabná dievčina dokonca o niekoľko mesiacov staršia. Sympatická dvojica sa dala dokopy podľa všetkého v júli 2016, keď sexi Lauren uverejnila na sociálnej sieti prvú spoločnú fotografiu s McDavidom.

 

Mnohí ho považujú za najlepšieho hokejistu na svete. Už druhýkrát po sebe vyhral kanadské bodovanie základnej časti NHL, a to má stále iba 21 rokov! Tento rok však McDavid svoj tím do play-off nepriviedol a rozhodol sa posilniť na MS kanadský celok. Po svojom boku má krásnu blondínku Lauren Kyleovú. Od svojho slávneho priateľa je pôvabná dievčina dokonca o niekoľko mesiacov staršia. Sympatická dvojica sa dala dokopy podľa všetkého v júli 2016, keď sexi Lauren uverejnila na sociálnej sieti prvú spoločnú fotografiu s McDavidom. 

Tomáš Jurčo (25), Slovensko, Chicago Blackhawks – post: pravé/ľavé krídlo, priateľka Natália Stropkayová

Hoci slovenský útočník väčšinu sezóny strávil na farme, v drese Chicaga si pripísal 10 bodov za 6 gólov a 4 asistencie. „Jastraby“ však do vyraďovacích bojov nepostúpili a košický rodák sa rozhodol, že pomôže národnému tímu na svetovom šampionáte. Palce mu bude držať určite aj jeho nádherná priateľka Natália, s ktorou náš hokejista tvorí pár už niekoľko rokov. Jeho sexi polovička bude určite patriť medzi najkrajšie partnerky hráčov na šampionáte.

 

Hoci slovenský útočník väčšinu sezóny strávil na farme, v drese Chicaga si pripísal 10 bodov za 6 gólov a 4 asistencie. „Jastraby“ však do vyraďovacích bojov nepostúpili a košický rodák sa rozhodol, že pomôže národnému tímu na svetovom šampionáte. Palce mu bude držať určite aj jeho nádherná priateľka Natália, s ktorou náš hokejista tvorí pár už niekoľko rokov. Jeho sexi polovička bude určite patriť medzi najkrajšie partnerky hráčov na šampionáte. 

Aaron Ekblad (22), Kanada, Florida Panthers –post: obranca, priateľka Dayna Mastronardiová

Obranca Floridy sa môže pochváliť nielen tým, že je jednotkou draftou z roku 2014 a oporou zadných radov „panterov“, ale taktiež krásnou priateľkou, ktorá stojí po jeho boku. S čiernovláskou Daynou Mastronardiovou randí od augusta minulého roka, keď sa prvýkrát ukázali na verejnosti na koncerte slávneho speváka Drakea. Sexi priateľka sa na výkony 23-ročného obrancu možno príde pozrieť aj osobne do Dánska, pretože Ekblad by mal patriť k lídrom kanadského tímu.

 

Obranca Floridy sa môže pochváliť nielen tým, že je jednotkou draftou z roku 2014 a oporou zadných radov „panterov“, ale taktiež krásnou priateľkou, ktorá stojí po jeho boku. S čiernovláskou Daynou Mastronardiovou randí od augusta minulého roka, keď sa prvýkrát ukázali na verejnosti na koncerte slávneho speváka Drakea. Sexi priateľka sa na výkony 23-ročného obrancu možno príde pozrieť aj osobne do Dánska, pretože Ekblad by mal patriť k lídrom kanadského tímu. 

Rickard Rakell (24) Švédsko, Anaheim Ducks – post: stredný útočník/krídlo, priateľka Emmeli Lindkvistová

Šikovný útočník Anaheimu má za sebou najlepšiu sezónu v NHL, keď v základnej časti nazbieral 69 bodov, ale jeho tím vypadol už v prvom kole play-off, a preto sa Rakell rozhodol kývnuť na ponuku národného mužstva. V drese „troch koruniek“ to bude jeho premiérová účasť na majstrovstvách sveta. Radosť má z toho určite aj jeho krásna priateľka Emmeli, ktorá striedavo žije v Štokholme a Kalifornii, keďže vo svojej rodnej krajine študuje komunikáciu. Modrooká kráska je na svojho priateľa určite právom hrdá.

 

Šikovný útočník Anaheimu má za sebou najlepšiu sezónu v NHL, keď v základnej časti nazbieral 69 bodov, ale jeho tím vypadol už v prvom kole play-off, a preto sa Rakell rozhodol kývnuť na ponuku národného mužstva. V drese „troch koruniek“ to bude jeho premiérová účasť na majstrovstvách sveta. Radosť má z toho určite aj jeho krásna priateľka Emmeli, ktorá striedavo žije v Štokholme a Kalifornii, keďže vo svojej rodnej krajine študuje komunikáciu. Modrooká kráska je na svojho priateľa určite právom hrdá. 

Leon Draisaitl (22) Nemecko, Edmonton Oilers

Najväčšia hviezda nemeckého výberu a spoluhráč Andreja Sekeru v Edmontone Oiler Leon Draisaitl nezbalil krajanku, ale učarovala mu Kanaďanka. Herečka Celeste Desjardins sa zatiaľ presadila len v televíznych seriáloch, ale pri jej šarme či krásnom úsmeve sa dá predpokladať, že čoskoro presadí aj v celovečerných filmoch.

 

 

Najväčšia hviezda nemeckého výberu a spoluhráč Andreja Sekeru v Edmontone Oiler Leon Draisaitl nezbalil krajanku, ale učarovala mu Kanaďanka. Herečka Celeste Desjardins sa zatiaľ presadila len v televíznych seriáloch, ale pri jej šarme či krásnom úsmeve sa dá predpokladať, že čoskoro presadí aj v celovečerných filmoch. 

Roman Josi (27) Švajčiarsko, Nashville Predators

Švajčiarov pred poslednými dvomi zápasmi základnej skupiny posilní Roman Josi, ktorý vypadol v NHL so svojim Nashvillom. Dvadsaťšesťročný Švajčiar má vynikajúci ťah na bránu, skvele korčuľuje, výborne zakladá útoky svojho mužstva a na ľade pôsobí, ako keby mal dvoje pľúca. K pohode na ľade mu prospieva aj súkromný život, v ktorom tvorí pár so sexi americkou modelkou Ellie Ottaway.

Švajčiarov pred poslednými dvomi zápasmi základnej skupiny posilní Roman Josi, ktorý vypadol v NHL so svojim Nashvillom. Dvadsaťšesťročný Švajčiar má vynikajúci ťah na bránu, skvele korčuľuje, výborne zakladá útoky svojho mužstva a na ľade pôsobí, ako keby mal dvoje pľúca. K pohode na ľade mu prospieva aj súkromný život, v ktorom tvorí pár so sexi americkou modelkou Ellie Ottaway.

Zdroj: pluska.sk

Pozri aj:   Adrianu Sklenaříkovú dnes pozná každý, no jej fotka z detstva vás prekvapí : Naozaj vyzerala takto?