Z glamour modelky, ktorej prsia obleteli svet, sa stáva výživová poradkyňa. Aj takto nejako sa môže zabávať manželka futbalistu, ktorej partner donesie každý týždeň výplatu 100-tisíc eur. Fotogaléria v článku je vhodná len pre čitateľov od 18 rokov!

Manželka hviezdy Manchestru United a anglickej reprezentácie Chrisa Smallinga Sam je známejšia pod dievčenským menom Cookeová, ale darí sa jej ako pani Smallingovej. I keď v inej branži.

Pred desiatimi rokmi bola hviezdou šoubiznisu a pánske magazíny sa predbiehali, kto dá viac priestoru jej veľkým prsiam. Jej odvážne fotografie hore bez sa preslávili aj za hranicami Britského kráľovstva. Dnes sa však zo žienky domácej stala zástankyňa a poradkyňa vo veganskej životospráve. „Kto potrebuje dnes jesť v KFC?“ pýta sa v jednom z príspevkov na Instagrame, kde má viac ako 31-tisíc fanúšikov.

Podľa Sam je veganská starava tou najlepšou pre zdravý život. Samozrejme ona a jej slávny manžel sú vegania. My sa však trochu zamýšľame, či by jej dokázali narásť takéto bujné krivky len z rastlinnej potravy.

zdroj : pluska.sk

Pozri aj:   FOTO Cibulková si po úspechu na Wimbledone užíva: Zadoček vytŕča na luxusnej jachte!