Mladá kráska pochádzajúca z Holandska sa netají svojimi dvoma vášňami – cestovaním a nahotou. Rozhodla sa ich spojiť a preto na svojom instagramovom účte uverejňuje svoje cestovateľské fotky, na ktorých je, ako inak, nahá.

Sterre Cordes, ktorá si na Instagrame hovorí A naked travel girl (prekl. Nahá cestovateľka), pravidelne uverejňuje fotografie zo svojich cestovateľských zážitkov, na ktorých sa objavuje nahá. Tvrdí, že inšpiráciu na takéto cestovanie v Evinom rúchu dostala zo stránky Get naked Australia (prekl. Vyzleč sa, Austrália), kde ľudia taktiež cestujú nahí.

Na svojom instagramovom profile má uverejnené rôzne miesta, od púšte až po sneh, na ktorých jej nikdy nevidno do tváre, veľmi dobre poznáme iba jej pozadie. Nahá sa však nehanbí ani kúpať v bazéne alebo vo vírivke či stáť na kanoe. Stále je však zachytená len v rôznych scenériách, nie medzi ľuďmi.

,,Áno, odhaľovanie sa na verejnosti je stále veľké tabu. Často dostávam aj sexuálne orientované správy, predovšetkým od mužov,“ povedala Sterre pre Daily Star,,Nechodievam nahá po uliciach a medzi ľuďmi. To by ma ihneď zatkli. Nahotu uprednostňujem na vzdialených meistach a v prírode,“ dodáva.

Táto blonďavá ,,naháčka“ však vo vyzliekaní sa vidí aj širší zmysel, najmä pre mladých: ,,Ľudia sa za svoje telo hanbia. Ja si však nemyslím, že sa majú začo. Všetci sme v podstate rovnakí, iba v iných farbách a veľkostiach.“

Pozri aj:   Z Ameriky sa rúti extrémne nechutný hit: Namiesto plaviek lepiaca páska v rozkroku!
Sledujte nás aj na INSTAGRME
Zdielania